Zomieram?

Príspevok v téme: Zomieram?
dadiana

ahoj, už 1š rokov trpim na anorexiu-bulimiu.
momentalne mam 174 cm a tych 29 kg------------uz neviem ako dalej, po pol deci vody je mi zle, nedokazem sa prekonat...
mam za sebou hospitalizacie, nic nepomohlo, som slaba ako mucha, ani nevlladzem bez pooci zajst na WC...vsetko so mnou robi ocino
rozmyslam, ze pojdem zase do nemocnice, ale tam ma vačšinou ešte viacej donicili, nic to nepomohlo

poradte..ako zosilniet? kolko pohybu treba? vobec sa nehybem, len stale lezim..je to zle?
PROSIM POMOZTE!!!!!!!!!!!!!!

ja-pusate

ahoj,som Rada ze si sa z toho dostala a dufam ze sa ti to uz nevrati a bud Rada ze mas takeho otca akeho mas a ze sa o teba v najhorsiom staral moj by ma niekam, poslal...ale je zazrak ze nemas take velke nasledky lebo ked som ja Bola na psychine v bratislave a to som mala az 34kg na 152cm tak tam bol jeden chlapec anorektik ktory mal taku istu vysku aj vahu ako ty vtedy a uz sa ho nepodarilo zachranit:(

Iveta Michael

nechcelo sa mi čítať to celé ale ako vidím tak si na tom už lepšie,chvalabohu :)

Vidíš obracia sa to celé na dobré a želám ti celkové uzdravenie,rob to čo ťa baví ale neprežeň to s tým behaním hore dolu,aby si poriadne nbrala silu..

Som naozaj rada že ten dramatický názov témy už nie je tak aktuálny,drž sa! :)

dadiana

Ludoovia, dakujem moc vsetkym za tipy..vazim si kazde jedno slovicko mne adresovane..mam potom pocit, ze clovek nie je na svete so svojimi problemami sam..dostavam sa z toho a tesi ma to..najviac tuzim po tom, aby som sa mohla vratit do prace..a ked sa mi to podari, budete prvi, komu o tom poviem!

zatial si aspon budem kratit cas tym mojim sperkovanim:-)

Iveta Michael

omg:( chúďatko!

no ale jediné čo ti v takom extréme môžem rýchlo poradiť tak nech ti tatino nakúpi v lekárni nutridrinky - lekár by to mal dať v tvojom prípade na recept,keď si už v takomto zúbpženom stave a po hospitalizácii!

majú to v lekárňach s rôznymi príchuťami a poviem ti že som to musela istého času aj ja piť,chutilo mi to veľmi .. nemôžeš teraz jesť všteko,najprv toto piť a postupne ťa to postaví na nohy,určite! :)

Vika33

Didianka, ja som tu prvýkrát, prečítala som si zbežne Tvoju diskusiu a veľmi sa teším, že si to zvládla :-) Držím palce, nech sa to už nikdy nevráti!!!