Zomieram?

Príspevok v téme: Zomieram?
dadiana

ahoj, už 1š rokov trpim na anorexiu-bulimiu.
momentalne mam 174 cm a tych 29 kg------------uz neviem ako dalej, po pol deci vody je mi zle, nedokazem sa prekonat...
mam za sebou hospitalizacie, nic nepomohlo, som slaba ako mucha, ani nevlladzem bez pooci zajst na WC...vsetko so mnou robi ocino
rozmyslam, ze pojdem zase do nemocnice, ale tam ma vačšinou ešte viacej donicili, nic to nepomohlo

poradte..ako zosilniet? kolko pohybu treba? vobec sa nehybem, len stale lezim..je to zle?
PROSIM POMOZTE!!!!!!!!!!!!!!

RNG

Nuz ja by som vsetkych tych modnych navrharov a ludi co ich podporuju, aby zeny vyzerali ako nedorastene vychrtle dievcatka dobre nakopal do zadnej casti tela. Takto si pre nenormalne modne napady dievcata znicia zdravie a zivot s tym.
Inac po dlhsom case telo natolko vyslabne, ze nie je schopne poriadne travit, tj nevyluci ani dost kyselin ani enzymov, takze normalne jedlo sa v nom miesto stravenia len kazi. Travenie si treba napravit a chybajuce kyseliny, enzymy, mikrovlakniny a probiotika doplnit.
Ine ziviny, tisicky, sa totiz nedaju vsetky vydoplnkovat, tie musia pochadzat zo spravnej stravy, co najviac pestrej a spravneho travenia a absorbcie.

katka298

Dadiana musíš vyzeráť nádherne :) inak ja ja behávam po schodoch :) jedlo je úžasná vec. Vie dodať telu toľko vitmínov a živín,len pekne pokračuj a budeš behať po schodoch od rána do večera :) pekný deň :)

antiana

ahoj dadiana, to je super, držím ti veľmi palce, no asi si musela niečo aj pribrať keď vládzeš chodiť do schodov a posilňovať...určite ti ľudia aj hovoria že si opeknela, nie?

dadiana

ebi, dakujem, ze sa zaujimas:-) este zijem:-) ale je to omnoho lepsie..naozaj,papam nutridrinky, vahu neviem, nevazim sa, lebo mi to iba robi psychicke problemy..ale vykonnostne som na tom perfektne, denne nabeham kvantum schodov, snazim sa posilovat svalstvo, aby sa mi nejake vytvorilo..aj nalada je uz lepsia! dakujem Bohu, ze je to takto a verim, ze do leta to bude este lepsie..lebo zimu neznasam:-(

xanonym

a verim, ze sme silne, aj ked nas oroganizmus sme si uz mozno dost ponicili, ale zit mozme a mozme to aspon zlepsit a byt uziticne pre svet, urcite mas vela talentov a darov, ktore nepouzcvas, prosim pokus sa aspon torchu niecomu venovat a nieco robit, to je 1 co...len prid na ine myslineky..a ked to nejde inak, komunikuj s kamosmi aspon cez net..a casom mozno aj osobne, ved niekto by sa isto nasiel, co sa ti neotoci chrbtom...A este co sa tyka travenia, skus pit vela bylinkoveho caju, ten pomaha, napriklad matovy..mne zabera...taktize odporucam espumisan-proti plnosti a nafukovaniu..a potrebujes cerstvy vzduch-prechazdku, hoci na par minut ale predsa..ver mi, priroda robi divi, mne velmi precisiti mysel a hned mi je lepsie :) ...tak a aspon torsku sa pokus cez den aj usmeivat a tesit aj z malickosti..a ak by si mala zaujem, ja si s tebou aj vymneim kontakt..rada by som ta lepsie spoznala a bola ti oporou..drz sa, si mlada moze ta cakt este krasny zivot..lebo zivot je dar :) tak ho neodmietaj prosim ta

xanonym

Ahoj, ja som na tom dost pdobne ako ty, viem cim si prechdzas, no ja bojujem uz roky, no napriek tomu sa snazim normalne zit, studujem a snazim sa tesis sa zo zivota, z malickosti, mne velmi pomaha viera v Boha a modlitba.,budem sa modlit aj za teba :) Boh nas miluje a stara sa o nas a vdi nase trapenie, moze nam dat sil, ak budeme prosit a chciet..ak ti mozem poradit, ak sa da, snaz sa vzdycky tolko tym nezaoberat- len jedlom, lebo si tak pretazujes rozum a este viac si to zhorsusjes, aj ked mas malo energie, viem, skus ju vyuzit na hodnotne veci, napriklad citanie-to by si zvladla, nie? alebo pcouvat hudbu, kreslit..skus si sprijemnit den...a potrebujes spolocnost, kamaratov, mala by si sa pokusist normlane zit ako ostatni, aj ekd je to vlemi tazke

bracoki

Ak potrebuješ prostú ľudskú prítomnosť a vzájomné potešenie...

-odkaz odstránený-

...Metodika:
Hravé formy poznávania - jednoduchými situáciami si predvedieme, ako funguje myslenie človeka.
Nebudeme sa nič učiť, nič si nebude treba pamätať, stačí porozumieť konkrétnej situácii.

Nie som lekár a nikoho neliečim.
Som človek a viem sa tešiť.
To čo potrebuješ si ty sama. Svoju radosť. Vieš ako veľa jej máš? Nevieš. Keby si to vedela nevypisovala by si sem tieto hrozné veci.

Mimochodom - hrozné veci. Mal som zážitok a tam som zažil, že ... nič sa zle nemôže skončiť. Si viac ako to čo je konečné a dočasné. Preto sa nič nemôže zle skončiť. Nedá sa to vysvetliť, dá sa to len zažiť. Teda hlavu hore! žiješ tj máš všetky svoje možnosti, zabojuj trošku o ne , určite stoja za to!

-odkaz odstránený-
ahoj ivo

cry2

súhlasím s vebe. Je veľa možností, spôsobov ako sa dať aspoň trochu dokopy. Ale človek to musí CHCIEŤ hlavne kvôli sebe. Ak to chce len naoko a kvôli niekomu, nemá to cenu. Možno to pomôže chvíľkovo, ale to nestačí.