Chlapi ako by ste reagovali vy?

Príspevok v téme: Chlapi ako by ste reagovali vy?
winnie77

predstavte si sitaciu, že ste mali vážny vzťah, ale vy ste to ukončili (nebolo to nič vážne, mysleli ste si a cítili, že partnerka nebude šťastná tam, kde žijete..), navrhli by ste, že sa môžete počuť ako priatelia, ale nič viac...ešte sa párkrat počujete..partnerka vám všetko vysvetlí a povie, že vás ľúbi...potom vy už nereagujete a neodpovedáte..ani k blahoželaniu k sviatkom..ale partnerka sa ešte pokúša vám vysvetliť, že by chcela byť s vami v kontakte, že vás nechce stratiť ako človeka...priateľa, naozaj bol medzi vami pekný vzťah, ale vy nedpovedáte...čo to znamená??? môže ešte chlap niečo cítiť, len kvôli hrdosti sa neozýva lebo to ukončil on? alebo si je istý, že partnerka stále niečo cíti a nechce aby si myslela, že bude niečo viac? chce naozaj zabudnúť aj keď to bola veľká láska? myslí si, že už by to nešlo? čo si vy myslíte a ako by ste reagovali? viem, že každý sme iný..ale čo to znamená zo strany chlapa? keby vám šete partnerka napísala, po 2 rokoch, že pochopila, že už nechcete mat s ňou nič spoločné ale aj tak vás lubi...bolo by to pre vás z jej strany ponižujúce...stratí hodnotu? len to že vás naozaj lubi, chce bojovat, lebo vás nechce stratit, žena ktorá vás naozaj lubi...poradte chlapi...

winnie77

leela333 neklamem samú seba, len každý chlap je iný, ked si to pozriem z mojej strany, keby som niekoho nechala, tiež by som sa mu asi neozvala, lebo som mu ublížila, nie? a viem čo medzi nami bolo, čo sme spravili jeden pre druhého..kompromis tažko hladat, keď jeho držal dom,kt.zdedil ako vila a kopu práce na ňom, dôvod možno to nebol jeden, ale o tom sa vyjadroval, že vidí že som tam neni šťastná a nemôže byt ani on, možno si myslel, že tam neostanem, ked som mu to vysvetl.už asi bolo neskoro, majú inú mentalitu, žena by mala muža nasledovať, nebola tam ani práca, išla som na sviatky domov,ale zavolali ma do roboty na silvestra asi na 2 týždne, to ho naštvalo...ale vedela som, že peniaze potrebujeme,no a potom to skončilo po tel.a na skype, ešte mi tam aj ostali veci, predtým sme sa rozpráv., myslela som že už ako zrelý muž vie čo chce, plánovali bud., kupovali veci spoločne do dom.a delili sa... preto neviem pochopiť ako po tom všetko vymažete človeka zo života? prečo nemôžeme spolu hovorit...?možno som sa mu vzdialila, city..vždy príde aj nejaká kríza, problémy ja by som bola ochotná to riešit, popracovat, nie len že to asi nevyšlo a to nepôjde a koniec...keby to bolo také lahké zabudnút, tak som neni tam, kde som teraz...

bell1234

Problem muzov= nikdy nepovedia to co chcu ale ulahcia si to a su v niektorych veciach zbabely uznavam
Problem zien? Ti co nas mozu lubit, lubia a chcu nas na tych kasleme ale ty co na mas seru tak za nimi si ideme aj nohy dolamat plus chceme pocut nazor ale hubujeme ked ho mame a nieje pre mas ten spravny :D

doubledog

ak nieco naozaj ukoncim, uz sa k tomu nevraciam, proste ma to vobec nezaujima.
je to minulost, nanajvys si tak niekedy pospominam, ale znovu to otvarat nemam v umysle.

a urcite nezostavam v kontakte, kedze to je len eufemizmus pre to, aby som bol obtazovany mailami typu: ja ta stale lubim, skusme to este.

Leela333

Len klameš samu seba, ak by ste si boli takí blízki ako píšeš, ak by ťa tak miloval ako píšeš, nenechal by ťa pre takú banalitu. To ti ešte nedošlo? Bol tam iný dôvod, prečo to skončil, vážnejší. Lebo v pevnom vzťahu sa partner nerozíde len preto, lebo jeho partnerka je nešťastná na dedine. Partneri, ktorí chcú byť spolu by sa o tom porozprávali a pokúsili o nejaký kompromis, riešenie. Čím skôr si uvedomíš, že si preňho neznamenala toľko, čo on pre teba, tým skôr sa z toho spamätáš a pohneš v živote ďalej. Nezahadzuj prosím ťa život pre minulosť, zaoberaj sa prítomnosťou.

Agnes999

prepac, ale ty celkom normalna nebudes a zrejme kvoli tomu ta nechal. tak mu prestan otravovat zivot roky po rozchode a chod sa konecne liecit!

lienocka2808

winnie tebe niet pomoci. A co ked mu napises a on ti neodpise?? budes na tom lepsie??
Ked sa chlap neozyva (uz dva roky) a nechce ziaden kontakt = NEZAUJEM
a to sa nemusis pytat ani chlapov tu na fore.
Mozem vediet, ty ho kontaktujes?? ako casto za tie dva roky si ho kontaktovala??

mima.0

ja si myslím že to bola iba jeho výhovorka že sa rozchádzate kvôli tomu že nie si šťastná tam kde on... bolo v tom niečo úplne iné len ti to nechcel povedať...

mamuttt

no ano, mal ti to povedat, ak v tom aj bolo nieco ine a nepovedal ti to, to je jeho chrapunstvo a o to viac by si ho mala kaslat, kedze kasle aj on teba.

mamuttt

winnie, ved klud, ja som nikde nenapisal, ze nemas zakladat temy, si zakladaj kolko chces, to je mne srdecne jedno, to som sa len zacudoval ci stoji jeden chlap, ktory ta ma navyse hlboko v pazi za to... a chcela si nazor? chcela, ja nemozem za to, ze moj nazor nie je tvojmu srdcu mily