Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ok mám stepper. Čo teraz? Cvičím správne?

Príspevok v téme: Ok mám stepper. Čo teraz? Cvičím správne?
Kokorunka

Pred 2 týždňami som si kúpila stepper twist nordic walking. Nohy pri ňom idú trocha do boku a cvičím aj ruky. Cvičím každý druhý deň 30minút, ale len ráno o 6, lebo večer nemám čas. Za tú polhodinu spravím asi 1400krokov. Predtým si vypijem čaj s L karnitínom. Rada by som vedela, či cvičím správne. Telo mám vzpriamené, ale na nohách veľmi necítim svalovicu. Skôr sa snažím kmitať nimi rýchlo, nechcem svaly, ale schudnúť...Poradíte? Je aj nejaká správna poloha v ktorej majú byť šľapy?

Kokorunka

Nie, toto čo ja jem je max.1200. Ale slečna dolu píše, vraj to je málo. Ale ja nie som hladná cez deň, fakt. A ani neviem, už tak jem mesiac a keď začnem jesť viac, priberiem, nie? Fakt viac ako tých 1500 mi ani nepôjde..

Kokorunka

Ja neviem..Nedostanem do seba viac ako 1500kcal denne, to by som musela jest fast food asi... Nejem zemiaky ani chlieb, lebo z toho priberam aj v malych mnozstvach.

plus mam problem. beriem tabletky - traviace enzymy, bez nich nejdem aj 3 dni na WC. telo mi ich totiz nedokaze v dostatocnej miere produkovat. preto je aj to chudnutie u mna hrozne... :((

a viac ako 30min nezvladam zatial, po 30 mam dost a fucim:D

Laila1235

Korunka, ty to nechápeš.... To že máš tuk neznamená, že nie si podvyživená. 120 kilové ženy bývajú podvyživené. Telo, ktoré dostáva málo živín, v podobe potravy je nastavené na NÚDZOVÝ režim. To znamená, že keď mu dávaš nesprávne živiny, či potraviny, tak si uchmatne každú jednu kalóriu a pekne ti ju uloží na stehná, zadok, proste tam, kde máš problémové partie. Dôvod? Bojí sa, že pri takejto životospráve bude musieť hladovať, preto si robí zásoby. Kamarátka ti poradila veľkú blbosť, lebo asi vie prd o bazálnom metabolizme, t.j. kalórie ktoré spáli tvoje telo len fungovaním. Chôfzou, dýhaním, trávením, držaním tela, dokonca aj v spánku spaľuješ! Neviem ako tvoja kamarátka, no ja cvičím a zdravo sa stravujem už 8 rokov, plus si robím trénerský kurz. Takže pekne papaj a kamarátke povedz nech najprv naštuduje a potom radí... Takýmto spôsobom si môžeš uhnať zlé veci, napríklad únavu, depresie, padanie vlasov a tak. Určite ti to pôjde len si sprav režim, jedálniček... múky sa nemusíš vzdať, len ju nahraď špaldovou, rovnako ako cestoviny môžu byť špaldové, alebo fit chleby, ktoré sú hútne a trávia sa pekne postupne a aj cukor ti postupne vyplavujú do krvi. Čo sa týka sladkostí, keeď už inak nemôžeš, daj si horkú čokoládu, alebo ovofit, alebo si daj nejaké ovocie. Veľa šťastia...

Kokorunka

Inak od kamošky viem že nesmiem prijať viac ako 1200kcal ak chcem schudnúť pri mojej váhe. Mám sedavé zamestnanie a veľmi málo pohybu, preto ten stepper

Kokorunka

Fuu no to riadne...Podvyživená rozhodne nie som, ten zadok a stehná hovoria za všetko. Ja proste nedokážem zjesť viac...Toto je všetko, viac mi nejde - naozaj. Jedine, že by som jedla koláče, na ktoré mávam niekedy chuť. Sladké mi robí problémy. Akonáhle vysadím sladkosti a bielu múku, idem s váhou dolu. Mám 27

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ok mám stepper. Čo teraz? Cvičím správne? - Fórum - ZDRAVIE.sk