Niesom zalubena, ale mam ho rada ....

Príspevok v téme: Niesom zalubena, ale mam ho rada ....
Truffla

ahojte

takze pekne poporiadku !

S 34 rocnym chlapom to asi ukoncim. Nic mi nespravil ani ma neposlal dokelu, ja som si to proste nejak uvedomila a povedala si ze takeho chlapa ja nechcem a ze to ma nulovu perspektivu. Ukoncim to skor, nez by ma to malo zranit.

Ani neviem co sa stalo, proste ma ta zalubenost presla a mam k nemu nejaky odpor.... Zvlastne ze preco, ale citim sa fajn lebo nejsom naviazana a ten pocit volnosti je strasne fajn :)

druha vec je ale takato:
mam kamarata.... Ten je o rok starsi, chodili sme spolu do skoly a ako male decka sme tak nejak spolu chodili ale to sa nerata to bolo len take.. Vsak sme boli mali

pred par mesiacmi sme sa zacali stretavat...ja som bola ale zalubena do takeho kamarata a ked mi tento povedal, ze ma lubi a chcel by to posunut, povedala som ze nie lebo lubim ineho a nebolo by to fer... Potom prisiel sofer ...ale teraz ma ten sofer presiel a tento kamarat je ti stale a ma ma rad, je velmi fajn, slusny chalan, poznam sa s jeho rodinou, su to fakt super ludia a mame aj spolocnych kamaratov... Byvame pri sebe atd....

Rozmyslam, ci skusit zacat si s nim vztah. Nelubim ho.... Ale mam ho velmi rada.... Viete, myslim, ze by to bolo fajn, ze je lepsie ked na nom tak nelipnem a nejsom naviazana chapete ? Aspon ten vztah mozem brat tak s lahkostou a tak...

Mam skusit s nim vztah ? Moze sa stat ze sa casom zalubim ?

Dakujem za vsetky rady, ktore mi davate :)

Agnes999

Skus to, ty musis najlepsie vediet ci to stoji za to. Vztahy vacsinou zacinaju tak, ze sa najskor maju len radi, neskor to prerastie do lasky

Mimulus

To, čo si napísala je hlúposť a to z viacerých dôvodov. Prvým je, že je to ,,len,, kamarát a ty ho ako si písala neľúbiš. Polož si teraz otázku čo znamená slovíčko mám rád? Nie, nie je to zamilovanosť ale nemôžeš to brať ani tak, že to nie je láska. A stanov si v prvom rade priority, či Ti stojí za to stratiť kamaráta len preto, že si teraz stratila vzťah a potrebuješ aby Ťa niekto ľutoval. Ak to totiž nevyjde tak nie len, že stratíš kamaráta ale budeš mať ešte naviac aj výčitky svedomia. Prečo si nedáš na chvíľu od vzťahov pauzu, možno do Tvojho života časom vstúpi niekto skutočný - koho budeš naozaj milovať. ,,Skúsiť vzťah,,??? To si prosím Ťa kde počula niečo takéto?

Lulita

ja akosi nemam slov :)

najskor si ujasni, co vobec chces :) bud si do niekoho zamilovana a chces ho, alebo ho nechces, neviem si predstavit, ze by som sa na nejakom fore pýtala ci s xy neznamym mam skusit vztah, alebo nie, ved naco mas svoju hlavu a srdce?

a dobre, ze si konecne pochopila, ze so soferom to nepojde