Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zarastajúci necht

sowa

PEDIKURA JEDNOZNAČNE!!!!
dnes su pedikerky školene na tieto veci a vedia mnoho riešeni ako nechet vyliečit !rôzne druhy šponovania, vypodloženia)
moj muž mal hnisavy zapal , rastlo mu už dive maso a po navšteve skvelej pedikerky, ktora mu to vyčistila, vypodložila a vyšponovala, dala prostizapalovu mastičku, dnes ani nepoznat , že tam vobec daky problem mal.
chyrurg nechet strhne a tam len problemy začinaju!!!

siminii

je to veľká pliaga keď má niekto tieto problémy. Tiež som tým trpela dlho a bola som na chirurgickom zákroku a našťastie od vtedy mám pokoj

vedjasomto

Syn mal hnisavy zapal na nechte - pomohol vecerny repikovy kupel na nohy a potom rano a vecer Tea tree oil - dve kvapky na necht a za 4 dni bolo po hnise. Dobre je zalozit sponu na necht a vkladat kusky vaty pod zarastajuce nechty - na boky. ZIADNE MASTE ! Predtym mal problem na druhej nohe, rezali mu to a nemohlo sa mu to zahojit 2 mesiace.

matusa_buky

Fuha to musí byť riadne nepríjemné. Mávala som s tým problémy keď som bola mladá, ale teraz už našťastie nie. Ale hneď som vedela príčinu, ja som si ho totižto zle zastrihávala

Denisa 7

Dobrý deň, ak môžem poradiť, vyhľadajte najbližšiu pedikúru - medicinálnu, kde sa venujú šponovaniu nechtov, je to cesta, ako sa problém môže vyriešiť.

-odkaz odstránený-

Martinmmmm

Prst (respektíve necht) si namočte do vretej vody. Ja osobne som si dal zovreť vodu, chvilu počkal a následne som palec ale 10 krát vložil do vody tak na 3 sekundy.... snažill som sa čo najdlhšie .... necht mi zarastal viac krát a toto mi vždy pomohlo

Tany

Až teraz som si všimla že odkaz bol odstránený takže tu je názov produktu ,, SCHOLL TINKTÚRA PROTI VRASTANIU NECHTOV 14ML"

Tany

-odkaz odstránený-
Niesom si na 100% istá či je to ono ( poznám len podľa fľaštičky) no malo to štetinky ako ma aj lak na nechty bolo to priesvitné a riedke ako voda... keď si vypýtate v lekárni mali by vám to ponúknuť, prajem Vám všetkým skoré uzdravenie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zarastajúci necht - Fórum - ZDRAVIE.sk