Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubny strojcek - extrémne citlivé zuby na chlad

Príspevok v téme: Zubny strojcek - extrémne citlivé zuby na chlad
Barboritka

Ahojte, pol roka mam fixny strojcek hore, a mesiac a pol aj dolu. Začiatkom januara, som zacala mat problemy so studenou vodou, studenym jedlom,aj studeným vzduchom. Ostrá bolesť od jednotky až po 8ku na pravej strane, dokým sa mi neohriali. Myslela som, ze sa mi spravil kaz aj ked si zuby cistim poctivo. I ked bolo mi divne, ze ma boli cela strana, ale niekedy sa bolest neda presne identifikovat, tak mi to vysvetlila zubarka.
BOla som u zubarky a nasla mi jeden povrchovy na 4ke. Bol tvrdy takže ešte len sklovina, na druhy den ale citlivosť pokračovala a stale pokračuje :/ je velmi ostra ale pomaha ak si vypchlanem vlaznou vodou. Objednana som na 12.2. kedze som si myslela, ze mam este asi nejaky skrytky objednala som sa. Dnes ale ma pri jedení COttage chees - stedeneho :/ začala boliet aj prava strana na spodnych zuboch.
Kedze mam strojcek, RTG nepripada v uvahu, ale mam podozrenie, ze to asi nebude sposobovat kaz, kedze to je na celej pravej strane uz. To by bola nahoda, aby zacali vsetky kazy(ak by existovali)boliet naraz.

Pouzivam Elmex gel, aj Elmex pastu, a vodu uz od zaciatku ako mam strojcek. Môze strojcek, oslabit zuby natolko ze mozu byt extremne citlive?

Dakujem

Barboritka

ja nevravim, ze som mala kazy pred nasadenim... len ked zacala citlivost som predpokladala, ze mam kaz, ale nasla zubarka len malinku bodku... aj napriek naozaj poctivemu cisteniu zubov...
no bolest neprestala tak som myslela, ze ta bodka nesposobila tu bolest... a objednala sa k nej zas...

lenze dnes ma zacala boliet cela strana aj dolu v pravo... ma tam medzi zubami medzery, prezrela som si vsetky zuby a nenasla nic... preto by ma zaujimalo ci je mozna taka intenzivna citlivost zo strojceka...

malinovky sladke nepijem, a skusim si ich teda cistit neskor po jedle... Ďakujem

milli11

To je dost divne podla mna. Pred strojcekom si bola na RTG, vsak? A tam by mali najst kazy, ktore ti mali pred nasadenim strojceka opravit. Dalsia moznost je, ze mas oslabenu a stensenu sklovinu a zuby su citlive. Sposobuje to vela sladkeho, pitie sladkych malinoviek a umyvanie zubov hned po jedeni (vraj sa odporuca 30 min. pockat a tak si vycistit pastou a kefkou zuby).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubny strojcek - extrémne citlivé zuby na chlad - Fórum - ZDRAVIE.sk