Čo na topanky, aby sa v nich nesmykalo?

Príspevok v téme: Čo na topanky, aby sa v nich nesmykalo?
milli11

Nemate nejake typy, co si dat na topanky, cizmy, ked sa von tak strasne smyka? Dnes som ledva dosla domov. A aj dalsie dni mi treba ist do prace a z prace.

Prsi a hned to mrzne. No proste super na zabitie alebo rozbitie nohy. Ked si aj nase metske vedenie spomenie, ze by trebalo posypat, tak posypu nanajvys cesty, ale chodniky ostavaju ako letisko. A kedze vacsina mesta je dlazba, viete si predstavit, ake krasne klzisko mame. A nerada by som skoncila niekde na pohotovosti.

Pocula som, ze niektori si davaju na cizmy ponozky. Pomaha to? Kaslem na to, ci je to modne faux pax.

Lulita

no, ale uplne, tu v meste je dlazba ako zrkadlo na Dominikanskom namesti, so synom sme boli ako rakety, doslova, som taka nervozna uz z toho pocasia, ze az

Lulita

a mesto ana to fakt kasle, uz sa vyse týždna morduju ludia s padmi, smykanim a nic...ani jedno posypanie vsak naco, vcera som letela aj mobilom na zem...ale ostala som cela, aj mobil uff

lost

podla mna by ste mali podat staznost na mesto, ved platite dane nie ?
a co za to ? hovno ;)
ja osobne som takyto maly kusok . od toho aby som niekomu rozbil hubu za tov akom stave tato republika je, bud hromadne trestne oznamenie na politikov a poslancov alebo kupim par dodavok s hnojom a zaparkujem ich na strategicke miesto..