Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mrzutost ci unava po operacii?

Príspevok v téme: Mrzutost ci unava po operacii?
Ambra_c

Ahojte, nechcem vyzniet divne, ale mam taku jednu otazku. Totiz nikdy som nebola na operacii, neviem ako sa ludia po nej citia, cize chcem sa informovat.

Moj priatel je po dvoch operaciach (neboli narocne). Den pred nou bol celkom optimisticky, vesely, srandoval a rozpraval, tesil sa ze ma vidi. Den po nej a aj nasledujuce dni je velmi unaveny, ubity a vela spi a malo rozprava. To vsetko chapem, lebo stale ma aj teploty, unavuje ho to. Len chcem vediet, ze ci aj vy ostatni ste boli taki ustati, ci ste chceli mat pokoj a malo ste rozpravali a ako dlho tento stav u vas trval? neviem preco mam kus strach, ze ho to bude drzat dlho. Neviem ci je to len pri mne alebo aj pri ostatnych rodinnych prislusnikoch. Trva to už pomaly tyzden. Neviem ako sa spravat, nechodim kazdy den, lebo chcem aby viac odpocival. Ja len dufam, ze ci po zotaveni bude v pohode po psychickej stranke.

TinaM

Samozrejme, clovek moze byt po operacii odrovnany- uz len to nemocnicne prostredie velmi na psychickej pohode neprida. Ja som bola na operacii srdca, nastastie na druhy den ma prepustili-a doma som bola najstastnejsi clovek na svete, to mi mozete verit! :D

Ambra_c

katka29 - respektujem a snazim sa, neotravujem ho s nicim, len ho hladkam, len vo svojej hlave to nejak si neviem dat doporiadku..ale dakujem za povzbudenie :)

Ambra_c

Kostra trochu viac po tvojom prispevku som sa ukludnila. Verim tomu..nezazila som ziadnu operaciu, preto sa radsej pytam, neviem ani dokonca ako sa clovek citi po vybere mandli. Mna to tak trochu vykolajilo z dôvodu, ze spoluziak co sice bol na inej operacii (operacii kolena) tak tvrdil ze taky unaveny az nebol, ze nechape preco on je..ach asi paranoja uz

katka29

ja som bola po operácií kolena mesiac doma, bola som psychicky na tom veľmi zle ... ale moji blízki to našťastie chápali, neboj to ho prejde ... len maj trpezlivosť a nič nesil. Ak sa nechce veľmi rozprávať tak to rešpektuj, bud iba sním, pohladkaj ho, pozrite si film :)

Kostra

joj, tak vyber mandli cloveka odrovna pokojne na mesiac, spociatku ma clovek velke bolesti, je velmi unaveny, slaby, bez nalady...tyzden je kratko! Neries teraz vztahove problemy, on ma problem zdravotny, z ktoreho sa musi dostat postupne.
vyber mandli povazuje za lahucky zakrok len ten, kto ho nezazil..

Ambra_c

Kostra - vyber mandli a zub mudrosti..ale boli aj ine komplikacie

ebi77 - je to mozne, ze je to liekmi a tym vsetkym co donho dostali

Len mam obavy ci sa jeho vztah ku mne nezmenil

ebi77

ja som po operácii bola cca pol roka ako mechom udretá, údajne preto, lebo dlhú dobu mi boli podávané anestetiká :) tak ale neviem, možno iba taký šok to bol pre organizmus, a trvalo mu kým sa spamätá

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mrzutost ci unava po operacii? - Fórum - ZDRAVIE.sk