Behanie - Košice

Príspevok v téme: Behanie - Košice
dorrance

čauko čauko hľadám si nejakú parťáčku, eventuálne aj parťáka na behanie v košiciach - behám už nejaký ten mesiac, väčšinou na terase alebo pri Jazere, vždy aspoň 30-40 minút, rel. pomaly - kvôli tepovej frekvencii, ale chcem sa v čase posúvať ďalej. pauzy smrkacie a šnúrkoviazacie sú samozrejmosť. Nie som domáca takže neviem o iných miestach na behanie - kdekoľvek kde sa môžem spojom dopraviť za rozumný čas bude fajn.
inak mám 21 a študujem tu vš.

Nika21

Mam 58kg a nepotrebujem zhodit...ani adrenalin ty inteligent...ale pohyb pre zdraffiiii a vypnuuuut...hallo..cita to aj niekto ...nej normalna baba?

somnajlepsinasvetedakujem

skus sa prebehnut cez Lunik 9..podla mna stratis dostatocne kilka tomu ver:)a adrenalin ani nehovorim:)pekny den:)

Nika21

Cccem zacat behat...od kosice terasa galerka...hladam partacku..pred 40kou..mamina /verim ze sa casovo podari zladit my life ..ha ha ha/...ak budeme 2ks..mozno ma to viac donuti k pravidelnosti...

uteraaak

o boze ja beham na terase ale nepoviem kde, lebo ja nechcem aby ma nikto videl jak funim, kym nebudem chudunka :D

Mirkaaaaaaaa

Ak ešte hladate partaka na behanie, teda partacku, tak sa hlasim :-) na Jazero nemam problem dojst, ani na terasu. Chodia mi tam busy v pohode :)