Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červené líca..

Príspevok v téme: Červené líca..
HELP10

Prosim vas nevedeli by ste mi niekto poradit ako sa zbavim červených líc...trvá to už velmi dlho a neviem najst spôsob ako sa toho zbavit .... zaujimave je že mam červene len lica ostatok normalnej farby...je jedno či je jar leto jesen zima trva to stale... neviem si rady PROSIM VAS O POMOC!!!!!

HELP10

Dakujem za radu no mam 17 rokov a hravam profesionalne futbal a futsal.. ale proste trva to žu ozaj dlho skoro 4 roky a neviem ako si s tym poradit... bojim sa že to vekom neustupi ...existuje nato nejaky liek? ANO to je pravda je byt lepšie červeny ako bledy .... ale i tak sa pytam? PROSIM O RADU A DAKUJEM !

michael

dobrý večer,- neviem komu píšem či je to chlapec alebo dievča tak všeobecne.Červené líca sú znakom nerovnováhou medzi srdcom a pľúcami. Veľmi jednoducho povedané,- Pečeň zohrieva krv, srdce ju rozvádza, ale jak si spotrebovanie teda spaľovanie krvi robí kyslík.Čo na to neviem koľko máte rokov ale postupom času sa to bude strácať.Ináč je lepšia prognoza bud červený ako bledý.Ja by som obmedzil možstvo jedla všeoecne a hlavne živočišných bielkovín ale nepoznám váš vek, tak že to neberte do slova. A hlavne pohybovať sa stále aby sa rozvíjali pľúca Nakoniec kardinálna veta bude pre vás asi takto znieť:BUD SKROMNY V JEDLE, A NáROCNY V DYCHU .To najviac pomôže majte sa.držím palce.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červené líca.. - Fórum - ZDRAVIE.sk