Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ovsene vlocky

Helus

jaro jaro,tento drink chcem vyskusat zajtra rano,je vhodny aj na chudnutie,predpokladam,ovsenne vlocky jedavam na ranajky.

Jára Jaro

2dcl ovsených vločiek, 2x 2dcl čistej vody 1-2 ks jablk . Jablka odkôstkovať umyť a v mixeri sa to rozmixuje na husty kokteil. Takto pripravené vločky sú chutné a pijem ich na raňajky a po tréningu. Energia s tohto nápoja nepozná hraníc. tento nápoj je ľahko stravitelný vďaka obsahu vlákniny a bohatý na všetko potrebné vitaminy, mineraly atd. Doplnky výživy ktovie ako vyrobené a nadmerne predražené sa ani zďaleka svojou hodnotou živín nemôžu rovnať naturálnej strave a už vôbec nie ovseným vločkám mám to odskúšané na sebe. Tak len tolko som chcel dodať.

kulturista

zdravojemmm: Ahoj. Veľmi rád ti pomôžem pri cvičení. Na tvoju otázku "aj s ovsenymi vločkami s kombinaciou posilnovania cvičením sa da pribrat" Určite áno ale nestačia iba ovsené vločky, je tam ešte veľa iných vecí.. Keď budeš mať náhodou záujem alebo nejakú otázku napíš mi na: adam.krchnavy@gmail.com

otazka.

3-4 lyzice su idealne, ale zapar ich s vodou, lebo mlieko alebo jogurt je tazky na zaludok s nimi. Pridaj skoricu, mozes jablcko, ovocie a mnam, ak chces trochu prisladit tak med, javorovy sirup...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ovsene vlocky - Fórum - ZDRAVIE.sk