Ovsene vlocky

kiri

Kocky, nie je Vam z nich tazko na zaludok, ked si ich date s niecim mliecnym? Ja som potom mavala desne nafuknute brucho ako melon a palila ma zaha. to asi aj preto, ze vlocky su uhlohydraty a mliecne vyrobky su bielkovina, takze by sa nemali kombinovat. Jedine s vodou. Ja to riesim tak, ze si kupim take nejake strasne dobre, ochutene cokoladove, alebo so susenym ovocim a schrumem ich len take same, mnam.

mnam

Nám s dcerkou chutia s mliekom, ked dáš banán alebo jablko ani nemusiš osladiť, dnes sme si dali sušené marhule a hrozienka, mala som aj recept na take tvarohové placky len ja mám hroznú pamäť na recepty ja budem variť z knihy snáď do konca života) a jedlo sa to z čerstvým pomarančom a lekvárom

infrequent

ja by som vam odporucila trosinku ich oprazit na sucho ... normalne do nejakeho hrnceka a prazit bez oleja, soli .. proste bez vsetkeho .... je to vemi chutne a hodi sa to aj do polievok ako asta posypka na zaver ked uz poleivku mate na tanieri . papa

germi

ja si ich robievam s mliekom a medom, ale namiesto suseneho ovocia davam normalne-cerstve resp mrazene marhule... potom to dam do mikrovlnky, ale az na tak dlho, aby sa to zacalo varit. potom su vlocky riadne "napite" a je to dokonala mnamka!!

zdravo

dobre su aj do fasiriek. Namiesto rozkov. Zalejem vodou, nech napucia a zmiesam normalne s masom a koreninami, robim fasirky.. Potom su uplne fajnovucke jemne

zdravo

ja to robim podobne. Zabarim vlocky horucou hodou, pridam lanove a slnecnicove semiacka a povarim 3 - 4 min, az vznikne kasa. Potom to jem s jogurtom a je to fakt super.