Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stehná a lýtka

Príspevok v téme: Stehná a lýtka
Pajusaa

Dobrý deň, prosím o pomoc .. Už dlhšiu dobu sa venujem tancu a športu celkovo ale začala som z toho mať svalnatejšie stehná a lýtka :( neviete prosím ako sa toho mám zbaviť či nejakou diétou (ak áno prosím akou) .. Bojím sa 'experimentovať pretože ak mi stehná a lýtka ešte zosvalnatejú budem mať postavu skoro ako chlap :/
Ďakujeem :)

lea128

Mala by si byt rada, svaly na zene vyzeraju pekne, hlavne take z tanca a zo sportu. Urcite nebudes mat svaly ako chlap, pokial nemas celkovo taku postavu, neberies proteiny a neposilujes. Mas asi divny vkus na peknu postavu, ked mas pocit, ze je krajsie nevysportovane stehno ako pekne svalnate (mierne) a vyformovane.

Laura93

a môžes povedať aké miery majú tvoje lýtka??? pochybujem, ze sú na tom az tak zle...moje sú na tom horsie :( tiez neviem co mám robit, sú otrasné :((

špicelkamira

z tancu nemožeš mat stehnaako chlap, ale iba z posilnovania, ALE ked chceš mat stíhlejšie bez velkých svalov stehná tak behaj

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stehná a lýtka - Fórum - ZDRAVIE.sk