Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s bruchom - črevá, vaječníky?

Príspevok v téme: Problém s bruchom - črevá, vaječníky?
eeve131

Dobrý deň,
potrebovala by som sa poradiť s mojim zdravotným problémom. Aby som to zhrnula, príznaky sú:
cca 2 týždne ma pobolieva brucho, raz je to pichľavá bolesť, inokedy taká ako keby ste viac pritlačili na nejaké miesto, nikdy nie dlhotrvajúca, pobolí prestane, zase pobolí a prestane, celý deň. Nie je to veľmi intenzívne, ale cítiť to. Začalo sa to vpravo dolu, tak som si myslela, že sa jedná o slepé črevo najprv, no teraz to bolí takmer všade, väčšinou okolo miesta slepého čreva, okolo vzostupnej a zostupnej časti hrubého čreva - teda vpravo a vľavo v bruchu. Sem tam aj inde, teda pri pupku a tak, je to fakt rôzne. Bolesti neprestávajú, ale sa ani nestupňujú. Dvakrát som mala miernu teplotu, jeden deň hnačku.
Napadli ma teda tri možnosti - slepé črevo, hrubé črevo alebo vaječníky.
Menštruáciu mám pravidelnú, aj tento mesiac som ju mala takmer presne na deň, nijak iná nebola. Problémy s vyprázdňovaním (moč, stolica) taktiež doteraz neboli, pravidelné, v posledných dvoch dňoch ale pred stolicou chytia ma strašné kŕče v črevách a musím bežať.
Bola som pred dvoma týždňami na preventívke u všeobecnej, brala mi krv, vtedy bolo všetko v poriadku. Som objednaná na budúci týždeň v stredu na gynekológiu a ultrazvuk brucha (bohužiaľ skôr sa nedalo a teraz budem celý týždeň v strachu:(), keď sa to ovšem nezakútni a nepobežím na pohotovosť.

Potrebovala by som ale poriadiť, mal niekto z vás podobné príznaky, alebo čo si myslíte, kde bude problém, či v črevách alebo to budú gynekologické problémy...
ďakujem za názory...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.