Retro okuliare

Príspevok v téme: Retro okuliare
smile13

mam taku jednu zvlastnu otazocku, ale zaujima ma vas nazor na nu. pozrite si prosim tento odkaz: www.google.sk a podla vas, nosenie tychto okuliarov je cisto pubertiacka zalezitost alebo to v pohode mozu nosit aj starsi (2O+)? alebo je to uz otrepane? zaujima ma to len cisto kvoli image-u dioptricke okuliare zatial nepotrebujem nosit. tesim sa na vase odpovede :)

lochness

no pozri, ton akym sa to pytas hovori o tom, ze akonahle najdes 1-2 ludi co ti povedia ze sa ti to hodi, uz budes utekat kupit si tie bryle... to znamena ze ich chces, tak si ich kup, ak budes spokojnejsia. spytaj sa ludi vo svojom okoli ci si myslia ze sa ti take hodia, alebo si ich niekde vyskusaj a spytaj sa na nazor - ked uz chces vyzerat ako clenka stada, aspon nech sa ti tie dedkovske okuliare hodia k tvari.

lochness

mne to tiez pride tak ze uz to ma kazdy, je to otrepane a v podstate aj nie kazdemu to sedi... minule som videla v brike krasnu caju, tvar jak modelka, a pol tej dokonalej tvare zakrytej capatym ciernym ramom jak po babke, no uplne ju to zmenilo... vacsinou ale fakt vidam len pubertakov v neonovych bundach a otrasnych siltovkach ze maju take okuliare, pre nich su take bryle asi daco jak iphone, ked ich nemas nie si kuuul...