Dlhsie vlasy

Lulita

genetika aj celkovy stav organizmu, ja mam dlhe vlasy pod lopatky, ale po pas dosiahnut dlzku neviem, ku kadernicke nechodim, raz za cas si sama podstrihnem konce, nic specialne nepouzivam, len pivove sampony

lea128

Ja mam vlasy takmer po pás. Mne vlasy rastú dosť pomaly, pestovala som si ich dlho. Žiadne prípravky na rýchlejší rast mi nikdy nepomohli, hoci som používala kadečo. Ja som sa dávala hlavne podstrihovať každé 4 mesiace, vlasy som si nežehlila, príliš často nefénovala, aby sa neoslabili. Akurát som si kupovala vitamíny a minerály z lekárne vo forme tabliet (aj keď nie často). Občas som si doma robievala domáci zábal s olivovým olejom a medom. Keď máš vlasy genetický kvalitnejšie vlasy si vypestuješ, no chce to čas a hlavne pravidelne podstrihovanie. Akurát Ti môžem poradiť skvelý sprej na vlasy od značky MATRIX ( kúpiš si ho len v kaderníckom salóne, kde pracujú s touto značkou). Zaručia ti skvelý lesk, vlasy budu pevnejšie a budu vyzerať skvelo :) Tento prípravok sa používa po umytí a mám s ním skvelé skúsenosti.