Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ekzém alebo len opliešťané pery od zimy

Príspevok v téme: Ekzém alebo len opliešťané pery od zimy
Lenočka

Poprosila by som radu na môj problém. Od cca novembra sa mi začalo robiť na perách také divné flaky. Začínala zima takže som myslela,že to mam opliešťané. Ale už to trvá 2 mesiace a neviem čo už mám robiť. žiadne balzámy,krémy mi nepomáhajú. Jeidne čo mi troška pomáha je obyčajná neparfúmovaná vazelína. Horšie je to ,že už to mam aj kúsok nad pernou ciže na koži.Dosť ma to aj svrbí niekedy aj páli. Opar to určite nie je,lebo sa mi nerobia chrasty ani žiadne pluzgieriky. Prosim vás o nejakú radu. Dakujem za každú odpoved.

paganstorm

niečo podobne som pred par rokmi mala v okoli pier, daj si na to gafrovu masť, v lekarni skoji okolo 4evri, strašne smrdi a ma farbu ako sračka, ale ver že učinkuje, najlepšie na noc ked si ju daš (neboj, z obliečok sa bezprobemov operie), alebo počas vikendov, ked ťa nik nividi ;-)

Ivka 1

Aloe balzam s jojóbou ste už skúšali? S tým mám veľmi dobré skúsenosti pri suchých a popraskaných perách a aj pri kútikoch na ústach.

Klučka11

Ahoj, som na tom podobne. Nič mi nepomáha. Hornú peru mám suchú, šúpe sa a pokračuje to aj nad peru. Mám to dosť červené, svrbí to, štípe. Vyhýbam sa tomu na čo som alergická, stravujem sa zdravo. Krémy,balzamy nepomáhajú. . . . . . . .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ekzém alebo len opliešťané pery od zimy - Fórum - ZDRAVIE.sk