Dedicnost

Príspevok v téme: Dedicnost
kraskaham

ahojte chcela by som sa spytat na kolko su rozne ochorenia dedicne, napriklad ako tu pisu damian a rng, ze rakovina sa teda lieci lepsie tou prirodnou cestou, ze ci existuju pripady, kedy by tieto latky ktore v tele chybaju a dajme tomu preto sa rozvinula rakovina, boli dodavane do tela, a aj tak by to bolo prosto geneticky podmienene, ze aku ulohu tu zohrava geneticka vybava cloveka, a do akej miery je ovplyvnutelna. daujem.

RNG

Epigenetika, ti vplyv roznych latok na DNA je zatial este vcelmi nova veda, a neposkytuje zatial prakticky ziadne pouzitelne nastroje na boj s rakovinou. Vsetko je tam vo faze vyskumu a roznych teorii, pozri na
en.wikipedia.org
Iste nepritomnost mnohych potrebnych zivin na vplyv na boj tela s rakovinami, ale priama zavislost nedostatkov nie je zatial este uvadzana velmi, hoci mnoho z nastrojov proti rakovine su rozne doplnky zivin(jod, selen, enzymy, metylacia vitaminmi, atd.

Hladovka je proti rakovinam ucinna tym, ze telo nespotrebuje svoje enzymy na potraviny, ale odburava rozne neziaduce latky a utvary v tele samotnom, kde sa vylucene enzymi vstrebaju do krvi.
Nikde tu ale nevidim nijaky link s DNA

kraskaham

ja by som napriklad eliminovala hydrogenizovane tuky v strave a nahradila ich zivocisnymi, a aj ked tie budu z velkochovov, tak ten sajrajt z tela odstranit inymi vecami aj ostatne sajrajty. ved ked si clovek bielymi jedmi a spracovanymi sacharidmi oslabi cievy, a aj chemoterapiou, tak vela pacientov zomre na zlyhanie obehovych systemov. podla mna pricinou vsetkeho nestastia a aj obezity su biele jedy. cize produkt polnohospodarstva.

kraskaham

ved napriklad take toxiny sa napriklad mozu eliminovat aj pohybom, alebo nejako prirodzenejsie infrasaunou, ale sustredit sa len na toxiny, neviem ci je to spravne

kraskaham

RNG vies nieco o epigenetike? ktora skuma dosledok hladovky ludi a naslednu zmenu ich genov, ktora sa moze udiat aj na niekolko generacii. A TO JE POTOM JEDNO ci je to hladovka modernej doiby alebo hladovka v tretom svete. ved vsetci ti ludia ci su chudi alebo tucni mozu byt podvyziveni. cize tam existuje
epigenom , prepinaci system, ktory preprogramoval geny aj novej generacie. Nová generácia ochorela vo veľmi mladom veku na rakovinu, srdcové choroby a cukrovku. AKO MOZES TVRDIT ze chybajuce latky nesposobuju rakovinu

kraskaham

porisko, keby som mala zobrat vsetkych starych a opustenych ludi s depresiou a vsetkymi tymi druhotnymi chorobami strachom zo smrti, a pod. musela by som potrebovat tim ludi. lebo ich je tak vela, dnes je doba veci nie ludi.

kraskaham

napriklad aj v teme Stefana Hriba o dedicnosti sa tam vyjadruje vedec, ktory ma stopatdesiat kilo, a hovori ze gen pre cukrovku, a pod. ako keby sa to jeho tykalo furt o tej cukrovke vypraval. mne takyto clovek nema co povedat a najma nie o genoch. prosto mu neverim ze sa hentak vypracoval neumyselne a za vsetko mozu geny.

porisko

kraskaham, ked vies, ako na to, si presvedcena o svojom rieseni, nech sa paci, mozes to zrealizovat..
drzim palce :-D

kraskaham

pocujte robili uz na tych pacientoch aj inu liecbu ako chemiou? hm? takymi superfoods napriklad, dostatok pohybu, a najma dat im nejake konicky, ved mrte z tych ludi stratilo chut zit a zmysel zivota. skuste urobit statistiku.