Nechápem prečo...

Príspevok v téme: Nechápem prečo...
Anjelik 1805

Zdravím všetkých, čo čítajú moju tému.

Občas ma chytajú depky a ja neviem čo s tým...
Mám teraz kvôli tomu, že na základnej a strednej škole som bola výnimočné dieťa...veľmi dobre som sa učila, bola som poslušná, s každým som si dobre pokecala a pod...aj keď tam boli zádrheli a to že mi na základke kvôli mojej inteligencii a výzoru robili zle a tak isto to ružové v rodine nebolo tiež...ale na strednej to bolo lepšie...no po vyštudovaní, som nastúpila do práce a najprv to vyzeralo skvele, ale potom sa objavil mobbing a bossing...pripadám si odvtedy, lebo sa to vlečie..ale už nie až tak viditeľne...so mnou...mám zo seba pocit, ako keby som bola tá posledná krava...sprostá...že nič neviem a pod. Proste a pritom to nie je pravda...som pravý opak toho, ale tu mi to tak podávajú na zlatom tanieri...a ja už nevládzem...veď ma všetci čo ma poznajú majú radi a vedia aká som...nie som zlá, ani pomstychtivá, ani krava..ale som inteligentná osoba...no ale tu neznamenám nič...a tak isto mám o sebe dosť zlú mienku v tom, že podľa mňa nie som krásna...momentálne chudnem, pretože som tučná, ale nie moc...no proste neprídem si ako pekný človek...aj keď viem, že krása neznamená všetko, hlavné je to vo vnútri človeka, no necítim sa sama so sebou spokojne, čo sa týka výzoru...aj keď mi vravia pravý opak...no ja si to nemyslím...to asi kvôli tomu ponižovaniu v škole a pod....viete mi nejako pomôcť ako si vybudovať sebavedomie a rešpekt? alebo niečo iného čo by mi pomohlo? ak áno tak Vám ďakujem za rady.

Ďakujem veľmi pekne...

Anjelik 1805

Ahoj ebi7777

máš pravdu...
pracujem ako účtovníčka...
ako je to fakt rozdiel teória a prax...takže kým človek všetko pochopí, tak to trvá...a aj to, že proste, keď som sa učila a niečo som nevedela, tak som bola hneď sprostá alebo proste boli pohoršení že to ešte neviem, ale predsa len SŠ som nedávno vychodila a po prvýkrát takto pracujem a oni majú za sebou mnoho rokov praxe...moc vysoké nároky majú...a proste viem, že som šikovná, ale každý sa učíme stále a hlavne keď je to niečo nové, tak si musíme zvyknúť, zapadnúť a dojsť na to, čo a ako...lenže keď na teba kričia stále alebo sa stále pohoršujú tak to nikam nevedie...

ebi7777

jednak kolegovia vidia v tebe konkurenciu, z druhej stránky cítia tvoju slabosť, je to vražebná kombinácia, raz keď si dostatočne inteligentná musíš byť autorita, a silná osobnosť....
kde pracuješ?