Preco mam az taky prehnany strach z toho?

Príspevok v téme: Preco mam az taky prehnany strach z toho?
lolitaaa

cawko. ani neviem preco som sa to rozhodla napisat, je to blbe, ale ked som sa na to uz odhodlala......zacnem tym, ze uz nemam -nast rokov a moj problem spociva v tom, ze ked mam svoje dni tak mam strasny pocit z toho ze preteciem. je jedno ci mam slabe, ci silne krvacanie, ci som si pred chvilou dala novu vlozku, ten blby a neisty pocit tam vzdy je (hocikedy ani dovod na to nemam) a neustale sa obzeram po zadku ci sa mi to nestalo. strasne nemam rada ked niekto vtedy chodi za mnou, to myslim akoze je fyzicky za mnou, najradsej by som vtedy chodila vsade posledna, posledna vysla napr zo skoly, z kostola, co ked sa mi to nahodou stane, aby som nemala svedka. nemam rada ked sa mi v tom obdobi niekto pozera na zadok tak robim vsetko preto aby som nedavala take "impulzy". napriklad sa snazim dobre ze aj neudrziavat ocny kontakt s danym clovekom aj ked uz odchadzam od neho. je to strasne blbe, ja viem. myslim si, teda urcite viem, ze to prameni z cias ked som zacinala menstruovat, ked som mala nejakych 13 a este som nevedela presne jak na to - ved viete ake su tie zaciatky, tak vtedy sa mi to parkrat postastilo. odvtedy, teda od strednej skoly mam pocit ze sa mi to uz nestalo (myslim na verejnosti) a to radsej ani nespomeniem kolko mam teraz :P ludkovia, prosim poradte mi co s tym mam robit. je to chore? ma to aj niektora ina z vas ci zase som individualny pripad? jak na to, ako s tym navzdy skoncovat? vdaka za vas cas a rady. este perla na zaver - strasne nerada chodim do spolocnosti (teda niekam prec, ci uz von alebo kade-tade) ked mam svoje dni

adapterka

asi ti teraz nepridam na istote ale mama s tym mala vzdy ohromne problemy. raz si na rande dala biele nohavice aj vrch a koplet pretiekla v restauracii. na bielom! hruza a des:) ale to len tak na pobavenie. nemam sice taky neprijemny pocit ako ty vzdy ale dost mi pomaha si pocas tych dni dat nieco cierne a hlavne nieco dlhe tmave. napriklad cierne rifle si daj a cierny dlhocizny rolak pod zadok. take kvazi pletene minisaty byvaju.

lolitaaa

s tymi ciernymi nohavicami si to vystihla, to aj robim..a viem ze keby aj - nikto z toho vedu robit nebude, ale je to taky zahanbujuci pocit

olivienka

nepomohlo by ti, keby si sa "poistila" - akože si dáš napr. tampón aj vložku? to potom nemáš šancu pretiecť. a nosiť čierne nohavice/sukňu. a ako posledné si skúsiť uvedomiť, že to nie je koniec sveta, aj keby sa to hneď stalo a niekto by si to všimol :D teda ak sa nepohybuješ medzi 13-ročnými, to je tak jediná veková kategória, ktorá by z toho mohla robiť haló.
inak neviem :)