Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Idem na operáciu, strach je príšerný, čo robiť, ako sa upokojiť ?

Agnes999

Inak ja som pred 3/4 rokom tiez bola na operacii a tiez som sa bala, ale z ineho dovodu, ja som mala podozrenie na rakovinu. Mala som velmi vysoke onkomarkery a cystu alebo nador na vajecniku. Museli ma otvorit, nastastie sa zistilo, ze je to len neskodna cysta. Ale bolo dobre, ze mi ju zoperovali, bol to typ cysty, ktora nezmizne sama a casom by mohla rast a sem-tam sa stane, ze sa zvrhne na rakovinu. Takze vsetko dobre dopadlo a nebojte baby, dopadne aj u vas.

Agnes999

Rusalkaaa: drzim palce, verim, ze vsetko dobre dopadne a ty aj malicke budete v poriadku. Neboj, uroven zdravotnictva je dnes na vysokej urovni, vsetko dobre dopadne!

napochybach

ale riskujes tym velmi :( ja na tvojom mieste asi by som podstupila najprv liecbu ..drzim ti palce,rozhodla si sa :)si dobry clovek ..v kazdom pripade..

hm..neporadila by si mi nejake lieky na spanie?co su volne predajné ?lebo mi ich bude treba ...:(

Rusalkaaa

ja idem na operaciu hlavne aby sa zachranilo dieta.je to neobvyklá operacia ale robi sa to.ze my vyberu len myomy a nezasahuju do maternice.lenze keby to nevyslo mozem prist aj o dieta aj o maternicu.preto mi odporucaju ze najlepsie by bolo keby som sama dala suhlas na prerusenie tehotenstva,isla sa liecit a tak ist na operaciu ktora by nebola taka komplikovana.ale ja to nedokazem urobit.dieta je zdrave.

napochybach

rusalka prepána :(:(tak to ma neskutocne mrzí ..cize prides o babatko ?neviem,nie som v tychto veciach znalá ..
och :(

tak to mas horsie ako ja..ale aj tak nezufaj,moja teta mala potrat minuly rok ,tazky ...mimomaternicove tehotenstvo a prezila to,sice si vytrpela,ale o 4 dni bola doma.)

Rusalkaaa

tak nebud smutna.stale to moze byt horsie.vies preco musim ist ja? lebo som tehotna a mam obrovsky myom s ktorym by som nemohla donosit dieta.je to vysoko rizikova operacia pri ktorej mam ohrozeny aj zivot-tak mi to dnes povedal lekar. :(

napochybach

moja operacia je tiez nevyhnutna...
a nedokazem sa upokojiť,ja som dnes nespala celu noc pre zmenu a tiez som bola na wcku,viem,ze sa kazdy bojí,ale moj strach je priserny,ja tiez nemozem vidiuet nemocnice ani na obrazku,uplne desive pre mna ,neico neskutocne,aky ja mam odpor k tomu ..niekto tam chodi ako do obchodu,ale ja nie..ja to tam nemozem vidieť ...
hm,upratovať,ved ja som uz vyupratovala cely dom,caka ma cely rad predoperacnych vysetreni,takze sa zamestnam aspon tym,ale aj tak ..vecery a poobedia,ja sa asi zblaznim

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Idem na operáciu, strach je príšerný, čo robiť, ako sa upokojiť ? - Fórum - ZDRAVIE.sk