Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontrola mailov

Príspevok v téme: Kontrola mailov
judit17

Môj partner je super ,jediné čo mi vadí je že mi kontroluje moje maily,chce vedieť moje heslá a kontrolovať aj moju poštu na sociálnej sieti,komunikácie s kamarátkami a spolužiakmi,nie je to trocha priveľa? Nemám žiadne tajnosti a stále mu vravím že nemá dôvod mi neveriť.Nemám nárok aj na trochu súkromia?

Agnes999

Rozhodne mu svoje hesla nedavaj, povedz mu, ze toto nie je normalne a v ziadnom vztahu sa partneri takto nekontroluju. Ak sa s tebou bude kvoli tomu stale hadat, nebude to akceptovat, bude na teba robit natlak, tak aspon uvidis, ze s zivot s nim by bol peklo!

Agnes999

Nie je to normalne. Davaj si na neho pozor, prave z takych chorobne ziarlivych co svoje partnerky vo vsetkom kontroluju su neskor najvacsi kurevnici a tyrani. Kurvit sa ti bude, lebo vo svojom chorom mozgu sam seba presvedci, ze ho urcite podvadzas a nikdy mu nedokazes opak. A tak ti to vrati. A rovnako, prave z takychto chlapov sa neskor spravaju tyrani, co svoju zenu psychicky a/alebo fyzicky tyraju. Pritom na zaciatku vztahu a mozu zdat idealny, mily, dobry, ale ta ich chorobna ziarlivost a neustala kontrola ich prezradi.

blecha

každý má právo na súkromie a okrem toho, zákon chráni aj tvoju poštu a je jedno o aký druh ide - či listovú alebo elektronickú.

No aďalšia vec je tá, že partnerský vzťah je založený na dôvere. A teda, žiadna kontrola sa nerobí.

Ak ti neverí, tak nie je dôvod na vzťah.

Ps.: Inak nie je vôbec žiarlivý ani Ti inak nerobí scénky za hocičo? Napr. že sa s pozdravom aj usmeješ na opačné pohlavie?

Mimulus

Tak toto som ešte nepočul. Takéto niečo existuje v civilizovanom svete a v partnerskom vzťahu? Podľa mňa toto nemá dlhú budúcnosť.

M 25

tak to určite, že máš! a hlavne, ked si to takto vynucuje .. tu nebude niečo v poriadku a isto by som ja taká kludná nebola ..
ako dlho ste spolu? nehladá len nejaký spôsob ako sa rozísť? vieš, nejakú maličkosť v maily..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kontrola mailov - Fórum - ZDRAVIE.sk