Sčervenanie, žihľavka, sex

Príspevok v téme: Sčervenanie, žihľavka, sex
lu987

Dobrý den,

ospravedlnujem sa ak podobna tema uz existuje, ale ja som nenasiel nič obdobné, mám 20 rokov som muž, minulý rok mi bola diagnostikovana Zihlavka urticaria, udajne to je zihlavka pri nahlej zmene teploty, tak mi vysvetlil lekár, že proste musím uživaať antihistamika, tak uzivam Aerius každý den uz rok, no tlmiace ucinky su ale nie niejake prevrate. Žihlavka sa mi objaví hlavne v oblasti tváre, krk, a hruďe,. Príklady: prídem naobliekany zo zimy do vykúrenej miestnosti okamžite mam červenu tvar aj krk, akonahle sam itelo prispôsobí začervenanie ustupi, nesvrbí len zčervená, je to blbe ale aj ked som v trapnej situacii tak zčervena mi tvar nei silno ale začervenám sa, pri športovej aktivite aj v lete hned mi sčervena tvar, taktiež nesvrbí, pri každom pohlavnom styku znie to smiešne neskutočne zčervena mi tvar aj hrud, ale nesvrbí taktiež je to odstrašivé a neviem si s tým rady, bojim sa anafylaktickeho šoku, ale dufam že moje obavy su neopodstatnene pretože neopucham ani nič,.... strasne mi to vadí... ešte som zabudo lspomenuť že občas sa mi na bruchu vyhodia dva flaky červene ktore aj svrbia su o velkosti asi 5x5 cm, ale taktiez zmyznú, tie sa mi objavia hocikedy nie len pri záťaži,... prosím o radu

vopred ďakujem

mascha

aj pri HIT treba najskôr očistiť črevo,osídliť probiotikami,potom ďalšia terapia vitamíny, enzýmy,ale to je už skôr RNG parketa

Amoky

Zdravim, tema je stara tak neviem do akej miery ma moj prispevok zmysel.Kazdopadne, trpis niecim co je oficialne zname ako Cholinergna urticaria. To, ze nepocitujes neznesitelne svrbenie resp. palenie, ktore je obvykle sucastou tohoto problemu je tvoje velke stastie. Ja tymto (zrejme autoimunitnym ochorenim ) momentalne trpim a ziadne antihistaminika nepomahaju, tak ako vacsine ludi s tymto postihnutim.
viac na www.cholinergicurticaria.net
pripadne ma kontaktuj mailom