Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry krvny obraz no mozem sa aj tak bat??

Príspevok v téme: Dobry krvny obraz no mozem sa aj tak bat??
uzlinka

dobry den som osoba ktora je dost hypochondricky zalozena a mam nesmierny strach z lekarov,nemocnic,chorob.....nuz ale nejak co som tri roky uspesne sa vyhybala odberu krvi na preventivke sa odvazila ist...kvoli strachu pretoze ma vzala sanitka do nemocnice pre hroznu bolest brucha kde mi na sobe zistili mezenterialnu lymfadentitidu...zrazu som na cele mala akne co ja som zwykla mawat plet jak detska prdelka....sprawil sa mi kutik a na jazyku biele powlaky....tak som newahala wzala som wsetok stres na plecia a sla som k obwodnej..ukazala som je jazyk powedala ze to bud ez nedostatku witaminow...wzala mi krw...3 dni zmierowania sa z leukemiou a podobne nespawe noci nic som nejedla...no hroza...prisli wysledky a ja som ich mala take dobre ako mozno za cely ziwot nie prwykrat som ani len chudokrwna nebola....wzdy som bola stihla moja waha pri wyske 166cm nikdy nepresiahla wiac nez 45kg....no odrazu ked ma odwazila som mala 39 kg.....newiem ako je mozne ze pred tromi rokmi som mala 45 kg podla toho co si pametam som wzdy ludom klamala ze mam 45 kg lebo som im nekcela wrawiet ze ledwac 40kg....no lekarka z toho teraz robi humbug a to taky ze uz fakt sa horozne bojim aj ja...uz od leta sa wazim na wahe a stale ukazowala 41kg (je asi trosku pokazena)a nemam pocit ze by som tak rychlo stratila kilogramy....nuz ale poslala ma na wysetrneie stitnej zlazy kde mi odoberu wzorku krwi na endokrinologicke wysetrenie....a wsimla som si ze do odporucania mi dala aj hematologiuu :( toho som sa bala najwiac ja uz wiac stresow kwoli leukemii rakowine a krwi wazne neznesiem :((( mala som wlemi zle ziwotne obodbie dwa roky wyhadzow z wysokej hrozny wztah zo ziwtnou laskou a myslim ze aj toto mohlo prispiet ubytku na wahe....toz moja otazka znie mala by som s apodla was obawat ked moj krwy obraz bol taky perfektny ako nikdy??? i ked som schudla al ewzdy som bola enormne chuda??? ja uz som taka wystrasena z leukemii a rakowin ze uz ani nezijem stale myslim len nato :( za kazdy nazor budem wdacna dakujem....

Lulu2011

viem ako sa citis, ja som do 15 vyzerala tak isto, pootm mi B12tky pomohli, pribrala osm 10 kg a bola konecne bez komplexov

uzlinka

jem uplne super wsetko mi chuti konecne mi zachutila aj klobaska s cibulkou :D no po tych zaludonych tazkostiach si ju uz radsej nedam :D a ja som zwyknuta ze na mna pokrykuju koncentrak a podobne miesto toho aby mi ludia powedali ahoj mi powedai jezis ty si aka chuda to je proste moj ziwotny udel a ked este do toho schudnem tak si to ani newiete predsatwit co to pre mna znamena ked by som wrazdila za kazdy jeden pribraty kilogram :( a ze anorekticka ti ludia si niekedy pekne sprosty :(

uzlinka

a newerili by ste ale jak ma poslala na to endokrynologicke tak uz citim priznaky stitnej zlazy ze ma daco tlaci w krku a pokasliawam priznaky rakowiny :) doteraz som sa zaoberala len priznakmi leukemie a toto mi uplne wypadlo :D :D ah zabijem sa asi :D

Mimulus

Treba sa najesť :) Normálne si myslím, že máš pásomnicu - je to také milé zvieratko čo len papá a papá :D

prečo riešiš nejaké vyšetrenia alebo krvný obraz? Ak sa cítiš zdravá tak aj zdravá si.

Lulita

vela ludi ma super krvy obraz a je chorých, zalezi ako sa citis celkovo a tu vahu treba riesit, 39 kg mat to musi byt strasne, ale zacala si to riesit, to je hlavne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobry krvny obraz no mozem sa aj tak bat?? - Fórum - ZDRAVIE.sk