Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očkovanie proti rakovine krčka maternice a pohlavný styk

Kvety zla

no a co ze dva roky nemal nikoho? HPV zostava v tele cloveka cely zivot, a u muzov sa zvycajne ani nijako neprejavi. ale tvoja vec a tvoje zdravie :) chcela si odpoved na otazku, ja som ti ju dala - neexistuje dovod preco by si mala prestat mat pohlavny styk s tym istym partnerom s ktorym si mala doteraz. to, ze nemas mat sex je preto, aby si sa nemohla nakazit hpv skor nez bude vakcina ucinkovat. sex si uz mala, nakazit si sa mohla, cize je to tripatnast.

carliii

ja mam jedneho sexualneho partnera ktory nemal sex dva roky až teraz v podstate nedavnoo.. nemyslim že by som bola nakazena (je to možne) tak preto nevidim dovod prečo by vakcina nemala byt učinna

Slota

ale ja mam taky dojem ze to ockovanie by sa malo robit omnoho mladsim dievcatam co este nemali a nebudu mat sex este dlho

Kvety zla

a ved preco by sa nedali ockovat ked mozu - u nich to tiez bude na figu ak uz v sebe virus maju, ale je moznost ze nemaju. a na otazku som ti odpovedala - kedze si uz mala sex tak je uplne jedno ci ho budes mat nadalej alebo nie, nakazena mozes byt tak ci tak.

carliiita

a prečo je potom vakcina silgard určena dievčatam a ženam od 9 do 45 rokov .. pochybujem že vačšina už nie su panny ... počula som že sa bežne 20ročne slečny nechavaju očkovat

Kvety zla

ked uz si mala sex tak nie.
ta vakcina sa preto davamladym dievcatam, ktore este nemali sex, pretoze sa este nemohli dostat do kontaktu s virusom. ak si mala sex s partnerom ktory uz mal pohlavny styk, kludne si sa uz mohla nakazit, tak si to zvaz ci sa ti oplati vobec ockovat sa.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.