Zdrava a krasna plet. Co preto robit?

Príspevok v téme: Zdrava a krasna plet. Co preto robit?
joana789

neviete mi niekto proadit ake pripravky pouzivat aby som mala peknu plet ? stale mam nejake vyrazky, nikdy som nic nepozuvala, iba ked pridem domov zo skoly odmalujem sa tak, ze si umyjem ruky a potom si tekutym mydlom umyvam tvar to je vsetko .... existuju vsak pripravky, z ktorych dievcata maju tvar ako babiky!! aj ja chcem taku :(( neviete proadit?? okrem antikoncpesie som proti nej, vdaka

Simiska

Doležité je pleť pred spaním dokladne vyčistiť, pravidelne používať pleťovú masku, peeling na hĺbkové vyčistenie pletia vhodné pleťové krémy

Ruzienka

Ahoj, Ja používam ružovú vodu kvôli vytvoreným vyrážkam na tvár a super pomáha, len treba si to aplikovať na tvár.

katarinas2208

Dobry vecer zaoberam sa tymito problemami s roznymi ludmi a vela ludom tieto problemy ustupili u niektorých aj uplne zmizli :) robim pre znacku LR -odkaz odstránený- a su tu doslova zazraky prirody na vase problemy, imunitu, infekcne ci nadorove ochorenia, problemy s travenim, problemy s pletou atd sa tu tiez najde kvalitny a hlavne ucinný produkt za primerane ceny, pripade zaujmu mi zavolajte 0940 794 581 a mozme sa porozpravat o vasom probleme a mozem vam pomoct, som v kontakte s doktorom T. Kampe, ktorý je odbornik v oblasti dermatologie a presne vam urci produkt z nasej ponuky , ktorý bude najvhodnejsi :) budem rada ak vam pomozem :) -odkaz odstránený-

Smoulinka123

Boh nadělil každému podle svého uvážení :-) Keď máte v génoch krásnu zdravú pleť, nemusíte pre ňu robiť takmer nič, ak však máte gény na akné, musíte bojovať. Z kozmetiky vyberajte tú najviac prírodnú a chémii sa vyhýbajte aj v jedle. Veľa pite a veľa čistite ale určite nie mydlom!

lienka_1

ahoj, tak urcite je to o zivotosprave a dostatku tekutin....mne dost pomaha piling a masky na tvar, ale aj dobra kozmetika. teraz pouzivam znacku Nuance a som spokojna. Vyhovuje mi ze ma denny aj nocny krem.

sorbena

pi vela vody, davaj si pozor na jedlo - co jes. aj to ti moze sposobit akne. pouzivaj fakt kvalitnu kozmetiku, nemusi byt draha aby bola dobra. mrkni na aromaterapie.sk ja si myslim ze je top. a poradim ti , cvic tvarove cvicenie, gymnastiku. mozes aj v mladom veku, kludne. nebudes mat nikdy vrasky a plet sa veeeeelmi zlepsi..... www.tvarovecvicenie.sk

jrjrjr

Tekuté mydlo na tvár?? :O to musí poriadne vysušovať,. Skúste nejakú kozmetiku, ktorá je určená priamo na tvár :) odporúčam napríklad kozmetiku URIAGE