Zdrava a krasna plet. Co preto robit?

Príspevok v téme: Zdrava a krasna plet. Co preto robit?
joana789

neviete mi niekto proadit ake pripravky pouzivat aby som mala peknu plet ? stale mam nejake vyrazky, nikdy som nic nepozuvala, iba ked pridem domov zo skoly odmalujem sa tak, ze si umyjem ruky a potom si tekutym mydlom umyvam tvar to je vsetko .... existuju vsak pripravky, z ktorych dievcata maju tvar ako babiky!! aj ja chcem taku :(( neviete proadit?? okrem antikoncpesie som proti nej, vdaka

expert

Ahojte, ja používam šípkový olej značky topvet 2 polievkové lyžice zmiešaný z klasickou modrou niveou 50 ml.

Je to vynikajúce...

Jankaaa99966

Ahoj, moja dcerka ma tiez taketo problemi a skusali sme vsetko mozne a nemozne. Nakoniec sma susili arganovy olej , na pokozke neskutocne blahodarne pôsobi ako aj na vlasky a nechty, popozeraj na nete o jeho vlastnostiach alebo mrkni sem www.biokamo.sk ja ho odtialto objednavam alebo pozri nikede inde.

faidra

podla toho, ako plet opisujes, povedala by som ze ju mas dehydrovanu, pijes dost tekutin? skus ju viac hydratovat, kremy, masky, v zlozeni hladaj najma glycerin, ten pomaha viazat v pokozke vodu, ale najma vela pi, cista voda, nesladene caje

544evi

tak napr. ja sa snazim stravovat zdravo... maso nejem..ryby ano... uz nemam na tvari akne ako take..ale mam tam flaky.. ktore prekryjem sice make-upom ale radsej by som bola keby zmizli uplne..teraz som celkom rada aku mam plet.. mala som obdobie ked som mala tvar akoby ...plnu tych bodiek..vsde nieco uz sa mi to ani zakryvat nedarilo, stranila som sa pohladov a vyzerala som ako taka siva myska....teraz je to celkom ok... ale chcelaby som ju nejako ..osviezit..aj ked si ten makeup dam, tak vyzera plet starsie... unavene, utrapene,, alebo ako to este pomenovat..jednoducho vobec nie na 20 rokov... :( beriem aj zinok, a vitaminy na krajsiu plet, vlasy, nechty...neviem uz...

faidra

ako ti uz napisali nizsie, zivotosprava je dolezita, ale sama osebe nestaci, o plet s atreba starat...
v prvom rade ziadne mydlo na tvar, to je fakt to najhorsie, dokonca by som nepouzivala ani cistu vodu, vysusuje
dolezite je plet odlicit, cize prvy krok, pletove mlieko + pletova voda, alebo micelarna voda, nemusi to byt nic drahe, podla toho, ci je plet sucha alebo mastnejsia, hlavne vsetko bez alkoholu... oddporucam znacky Ryor alebo Bioderma, ale je treba skusat co sadne
potom je dolezite kremovat, najma v zime chranit plet pred mrazom, moznosti je vela, uplne staci obycajna nivea pre zaciatok, alebo opar Ryor, mne sa paci aj Ziaja kozie mlieko, su to lacne a kvalitne vyrobky...
obcas nezaskodi nejaka hydratacna maska, na akne lokalne bud garfrova mast, zinkova mast alebo sudokrem z lekarne (dava sa detom na adocek, ale netreba sa bat, je to fajn masticka :D)
dolezita je disciplina, pravidelne odlicovat a po odliceni krem, urobi to vela, sama som starostlivost zanedbavala, viem o com hovorim

milli11

A dobre su aj domace masky, lepsie ako tie z obchodu. Skus toto. Cast jogurtu, kolko potrebujes, vymiesaj s medom (ak nie si alergik). Daj na tvar, nechaj posobit a nakoniec si tu masku zmy. Mne to pomaha, tvar mam jemnejsiu ako po kremoch a maskach z obchodu, aj ucinok mi dlhsie vydrzi.