Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Intenzita športovania

Príspevok v téme: Intenzita športovania
micimici

asi pred týždňom som začala s cvičením od Jillian, ktoré je určené na spevnenie svalstva a formovanie postavy. Cvičí sa to 30 dní, každý deň po 30 minút. V tomto bode sa však zamýšľam nad tým, či je 30 minútové cvičenie efektívne. Resp. má väčší účinok každý deň 30 minút alebo radšej 3-4 krát do týždňa hodinu? Ak sa niekto rozumie do týchto športových záležitostí, budem veľmi vďačná, ak mi poradí :)

Magy

pozrel som si videa a popisy tohoto cvicenia...
cele zle.
- za prve tento program vobec nezohladnuje individualnu charakteristiku cvicenca, ktoreho kondicka je na zaciatku, mierne povedane, bieda. hned ide na kliky a dalsie cviky, z ktorych moze uplny zaciatocnik dostat akurat tak sialenu svalovicu a skoci tak rychlo, ako zacal.
Cvicenie je ucinne LEN VTEDY, AK JE UPRAVENE NA MIERU DANEMU CVICENCOVI!!!
- za dalsie, vobec nespomina NAJDOLEZITEJSIU FAZU akehokolvek cvicenia - ODDYCH A CAS PRE REGENERACIU sil, relax svalov atd.
CVICIT KAZDY DEN JE MEGABLBOST, to si moze dovolit nad len ten, kto cvici intenzivne uz cele roky a nie ten, co cvicil len sem-tam ked ho/ju prepadla nejaka tuzba po schudnuti a potom bolo zase niekolkomesacne hluche obdobie. chodte do ktorehokolvek fitka za fitness instruktorom, vyzivovym poradcom, telovychovnym lekarom - vsetci vam povedia to iste. Organizmus MUSI dostat dostatok casu na relax, inak to takato aktivita viac skodi ako pomaha. idealne je cvicit 2+1, teda dva dni cvicenia, jeden den oddych, prip. inu kombinaciu (1+1, 3+1) podla konkretnych fyzickych danosti.
- za tretie - o tom, ze takyto intenzivny trening NEMOZETE zacat robit znicoho nic, ak ste predtym nevyvijali nejaku intenzivnejsiu fyz. aktivitu, ani netreba snad hovorit.
O tom, ze tento "program" neobsahuje ziadne specificke doporucenia ohladom vyzivy, zivotospravy, ani co treba robit po uplynuti tych 30 dni, ani nehovoriac.
Jednoducho plan na 30 dni cvicenia kazdy den, ako je zvyknuta Jillian a vsetko ostatne nech si zariadi cvicenec ak chce??? ved to nema hlavu ani patu!

Nela41

Jillian má HIIT tréningy to znamená, že sú intervalové a máš sa s nimi dostať "na pokraj síl". Je to efektívnejšie ako hodinka v posilke ver mi

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Intenzita športovania - Fórum - ZDRAVIE.sk