Voľná dole... katastrofa

Príspevok v téme: Voľná dole... katastrofa
miranna

ja to už dlhšie nevydržím, je to pre mňa tak ponižujúce, trápne :( ... nechápem, je reálne možné, aby som dole bola natoľko široká, že po chvíľke pohl.aktu ho už skoro necítim? (rovnako on mňa) :( A to mám 24r. Len jedného sex.partnera, toho svojho, už 6 rokov. Žiaden pôrod, žiadne kilá, tuky, som štíhlej postavy, mám 52 kíl. Na moju výšku je to proste akurát. Porovnať jeho proporcie neviem, ale nezdá sa mi, žeby bol podpriemer. Idem sa z toho zblázniť, partner mi vyhovuje ako človek, budúci manžel, ak ho raz stratím preto, že ho nedokážem uspokojiť, tak ma to úplne zdrví :( Včera sa ani vo mne neurobil - čo je ale paradox, 4 roky sme riešili problém, že sa urobil skoro, za pár sekúnd. Ja neviem vôbec čo sa deje, som z toho frustrovaná :( Čo robiť? (len tie kegel.cviky neodporúčajte, tie som skúšala dlho, ani polohy, kde mám nohy spolu - ani to moc nepomáha, a vymeniť partnera? Tak taká suka nie som!....blbosť všetky bežné rady, nemáte skúsenosti s niečím, o čom sa tu možno ešte nehovorilo? :(

AdamKrt

Co vsetko uz neriesia zeny ???

Ked to citam, tak sa chytam za hlavu, pre ake hluposti sa trapite.

Sirsia vagina je pre milovanie lepsia, ako uzka.

Kto sa chce len urobit, kto chce len egoisticky sex, ze ukoji len seba, tak pre takeho je uzsia vagina lepsia. Kto sa chce milovat, pre toho je sirsia vagina lepsia.

Uvediem vyhody:
a/ pri sirsej vagine je sice mensia stimulacia partnera, ale o to ma moznost viac vydrzat,
b/ je to vyhoda pri porode, ze to pojde lahsie.
c/ pri milovani v sirsej je vyhoda mensieho trenia, mensieho poskodenia stien vaginy. V uzkej pri dlhsom milovani dochadza k rychlejsiemu vyschnutiu, pripadne poraneniam, znecitliveniu. V sirsej vagine moze penis sulozit dlhsie.

Co sa tyka citlivosti vaginy, tak to vobec nesuvisi s jej sirkou. Aj uzka vagina moze mat velmi malu citlivost a citlivost vaginy sa da riesiet inak.

Podla mna je sirsia vagina na tom vo vsetkom lepsie a beriem to skor ako vyhodu, nez nevyhodu.

miranna

loser86

na práškoch neskončím, na to som dosť silná osobnosť, a vravím to s vedomím, že ma niektoré veci dokážu naozaj dostať do kolien a dokážem sa pre ne veľmi trápiť. Popravde, za svoj život som si už odžila to, čo málokto. Ak som vtedy neskončila na práškoch, tak teraz už vôbec. Dúfam :) ľudská bytosť, viem, je prekvapivo zraniteľná, aj vo chvíli keď to najmenej čaká. No ja mám ešte ako-takú nádej a využijem možnosti, ktoré mám k dispozícii .... a až potom sa uvidí, čo ďalej ....

loser86

nemás zac :)

urcite to konzultuj s gynekologickou, poprípade so sexuologom alebo psychologom, tu na fóre málokto nieco vyriesi,.. hlavne neskonci kvoli depke trvalo na práskoch u psychiatra ako to má vo zvyku veľa ludí :)

bohuzial väcsie alebo mensie sex.problemy,depky,prúsery,trápenia patria k zivotu, a má ich takmer kazdý, snád sa ti to podarí vyriešiť, a neboj, urcite tvoj problem nie je ojedinely, to viem na urcite, .. nie kazdy sa prizna k sex.problemom, kazdý hrá formu pred ostatnými ze aký je super, ono to je problem si to priznať aj anonymne na nete

miranna

loser86

vďaka za to, že si ma trošku dostal do všeobecnejšej roviny tohto problému, lebo ja som sa vnímala, ako tá, ktorá z radu doslova bočí. Ja osobne som sa s takým problémom na fórach, či u známych ešte nestretla. Takže to možno skresľovalo môj pohľad na túto vec. Stále to však nemení nič na veci, že problém, pre ktorý sa tak veľmi trápim, sa týka môjho tela a teda aj môjho života. Pôjdem za svojou gynekologičkou, je to skvelá žena, skúsim sa jej s tým zdôveriť, nech mi poradí, resp. odborne skonštatuje v akom anatomickom "rozpoložení" tam dole som. A následne skúsiť nejaké riešenie. Každopádne dovtedy neviem či sa dokážem premôcť a milovať sa s priateľom, keď to po mne bude chcieť. Už som naozaj v takom psychickom rozpoložení, že by to nedopadlo dobre. A ak by prišla na rad možnosť "operácie", ktorú si tiež myslím, že lekári odporúčajú skôr po pôrode, tak to sa asi načakám ešte ďalších 10 rokov (lebo deti rozhodne ešte neplánujem, ani nie som na to pripravená,ktovie ako to raz bude,po deťoch nejak veľmi netúžim). A teda ak mladosť, bezdetnosť prežijem v takýchto komplexoch, tak to si radšej nejdem ani predstaviť,... Najhorší na tom je strach, že nedokážem aktuálne urobiť nič preto, aby som zabránila tomu, že mi môj partner možno raz uhne ... :( nie nadarmo sa hovorí, ak chlapovi niečo chýba doma, hľadá to inde :(

loser86

ked sa o sexe bavím s kamosmi na treningu, proste chlapské debaty o sexe, tak viacerí mi potvrdili tento problem a neraz som to uz cítal aj tu na fôre, bud priamo tento problém alebo inak povedaný/opísaný tento problém

loser86

táto operácia sa bezne vykonáva, nie je to nic nové alebo prevratné, ... predovsetkým u zien, ktoré viac krát rodili, ...hmm ale neviem ci tebe tú operáciu lekári schvália ak si este nerodila, neviem, i ked kto má prachy ten rozhoduje zrejme

- urcite to poistovna nebude hradit a typujem, ze je to drahé az az

- ja som mal tiez presne tento problem pri sexe s bývalou partnerkou, a obidvaja sme to zvalili spoločne na moc širokú pošvu u nej a nie dostatočne hrubý penis u mna, a vina bola tam aj tam ale v "v dobrom povedané" , ziadne urazky a narazky

- nechcem ta urazit ale podla mojho nazoru, ak niekto psychicky depkuje a "dorýpava" druheho za vady v sexe, tak je to chrapúň, ..o sex. problemoch treba hovorit ale s úctou, ľudskosťou, pochopením a toleranciou

miranna

loser86...

no nepočula som o tom, aj keď v dnešnej dobe je už možné všetko a mohlo ma to napadnúť. No otázne je, či si to pacient hradí zo svojho - tento zákrok. Ak jo, tak som v tomto smere stratená, ešte nezarábam veľké love, aby som bola schopná si to uhradiť. Tie budú (očakávam tak o 5 rokov, ak sa mi to podarí).

A myslíš, že to trápi veľa párov? :( Ach, ja neviem. Minule mi partner povedal, že som dole voľná (ale mimo témy, na ktorú sme sa bavili, rozprávali sme sa, že mám voľný prsteň a on na to, že to dole som voľná). Tak strašne sa ma to dotklo,akoby som sama o tom nevedela, že to tam dole dokonalé nie je :( A nepriamo mi naznačil aj to, že jeho bývalá bola užšia - t.j. keď som sa na to opýtala, tak neodpovedal, bol ticho, čo predsa značí "kto mlčí, ten svedčí".

Neviem dokedy ešte dokážem trpieť takéto ponižovanie :( Aj keby nepovedal nič, aj tak sa trápim, lebo pri sexe sa mi to stále pripomenie. A to som sex vždy milovala, takýmto stresom skončím mono raz ako frigidná ženská ... Je to hrozné a cvičila som aj tie kegel.cviky, no to ho*** pomohlo ...

loser86

existuje plastická operácia na zúzenie posvy, ktorá sa vykonáva presne kvôli tomuto problému, nad tým si sa zamýslala ?

inak týmto problémom trpí velmi vela párov, nejste sami ani zdaleka

cheriee

aj ja mam tento problem, ale to po troch deťoch. tiez som skusala kegelove cviky, ale po tyzdni cvicenia sa mi zdalo, ze som roztiahnuta este viac a aj akosi menej citliva. asi tiez neviem ako na to.