Prestal som fajcit

Príspevok v téme: Prestal som fajcit
marian888

pred 10 dnami som si zapalil poslednu, prestal som preto lebo som chcel a som rad ale, fyzicky je mi vacsinou omnoho lepsie uz po tak kratkej dobe, ale obcas mam taky akoby zachvat, hlavne vecer pred spanim a celkom aj chut na cigaretu, busi mi srdce, je to bezne? telo si len vynucuje nikotin alebo cim by to mohlo byt ?

stanley 83

caute 12 dni nefajcim ale je to masaker mam take stavy ze dovidenia..nemam na nic naladu uzkost mota ma ale chcem vydrzat a uz nechcem cigu ani vidiet..snad sa to podari..Drzim kazdemu palce

stopfajke

Gratulujem! Vydrz ! Zatni sa ! Vsetko sa odohrava v hlave! Ja som prestal fajcit (uz to bude 7 rokov i ked mi to stale chyba!) ale zatal som sa! Hlavne je aby si si uvedomil ze ty ovladas vsetko,svoje zvyky a nie naopak!vela stastia

hlokate

gratulujem vydrz.chod sa poprechadzat alebo rob co ta bavi alebo lahky sport.aby si preklenul tie abstinencne priznaky.daj si dobre jedlo s vitaminmi.neboj urobil si spravne ze si naraz prestal prve 10 dni ktore su u niekoho kriticke si prekonal.maj sa dobre.oddychuj.daj si normalnu zuvacku .

doktorWho

dnes je prvy den co nefajcim uz zacinam pocitovat asi abst. priznaky toci sa mi hlava a pocitujem budenie srdca dufam ze to nebude dlho trvat ...fajcil som asi 17 rokov chcem sa opytat je dobre hned zacat sportovat behat napr. ?

Agnes999

Gratulujem k prestaniu a drz sa. Prve dva tyzdne su najhorsie, potom sa to bude postupne zlepsovat. Mam to tiez za sebou, viem, o com to je. Mne to trvalo rok, kym som sa z toho uplne dostala, ale nechcem ta strasit, nie u kazdeho to trva tak dlho. Sprvoti som mala chut na cigu stale, neskor uz len sem-tam v niektorych situaciach, zvacsa ked som prezivala silnejsie emocie, ci uz negativne alebo pozitivne. Ale uz to nebolo tak zle. Ak mas vazne abstaky, mozes si obcas dat nikotinovu zuvacku, to ti pomoze.