Potrebujem shudnúť, nepridá sa niekto?

Príspevok v téme: Potrebujem shudnúť, nepridá sa niekto?
francaise_

Ahojte. Veľmi by som potrebovala poradiť, ako by som mohla do leta schudnúť. Mám 16 rokov, 165 cm a 57 kg! Chcela by som to dať na takých 50 kg. Viete mi prosím poradiť aké cvičenie by som mala robiť, koľko krát do týždna, ako dlho? chcela by som schudnú hlavne na zadku, stehnách. A ak by mal niekto skúsenosti, mohi by ste mi napísať aj približne čo by som mala cez deň jesť? (nejaký jedálniček). Prosíím, bola by som veľmi vdačnáá :) A ak by niekto chcel, môže sa pridať, bola by som rada, a určite by mi to išlo ľahšie dole :)

katka29

:) tak v prvom rade, máš 16 a ani si nevieš predstaviť ako neeuveriteľne v tvojom veku hormóny ovplyvňujú postavu, apetít atd ... tvoja mama a sestra schudli pravdepodobne tým ustalením hormónov + sa asi neprejedali ...

v druhom rade s takýmto prístupom to nikdy nepôjde, ja som nikdy nemala kamarátku ktorá by so mnou cvičila, mám problémy s klbami a aj napriek tomu cvičím občas každý deň, niekedy každý druhý - doma (švihadlo, aerobik, rotana, beh po schodoch ) a ak mám dobré obdobie chodím behať aj vonku :) takže je to na tebe no

francaise_

Ako ja nechcem schudnut koli vahe, ale myslim ze ked tych par kil schudnem ze budem vizerat lepsie. Som si ista ze na moj vok, som prilis tucna. Mam velky zadok a tucne stehna. Mam uz koli tomu depky, pretoze moja sestra aj mama boli kedysi tucnejsie a teraz schudli, ani neviem ako, a uz nevydrzim pocuvat to, ked im vsetci hovoria ake su chude, ze by mali pribrat, a ja som pri nich taka tlsta. A ja praveze celkom dost jem, neprejedam sa. Ja sice viem ze som tucna a furt priberam, ale ja proste neviem prestat jest. Vydrzim to mozno takych 5 dni a potom sa zase prejem a zase a zase...ja uz fakt neviem co mam robit. A s tym cvicenim to nieje v mojom pripade take jednoduche,pretoze nemam na blizku kamaratku s ktorou by som isla, a sama ist nechcem. Takze ja naozaj neviem co mam robit. Asi budem do konca zivota tlsta...

katka29

podla mňa máš krásnu váhu, nešpekuluj moc lebo si zbytočne pokazíš trávenie, metabolizmus a psychiku. Jediná rada, ktorú ti dám a myslím že s ňou budú vicerí súhlasiť je : VEĽA ŠPORTUJ, a jedz zdravo. A hlavne ak máš takú váhu pridodzene, neprejedáš sa atd, tak chudnúť asi ani vôbec nemáš . Fakt skús ten šport a potom uvidíš.

A k tomu kedy a ako, tak hlavne tak ako to tebe vyhovuje. Cvič kardio ( bicykel, beh, švihadlo...) a obdeň najčastejšie, nesnaž sa cvičiť každý deň ak nemáš chuť..