Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kurzy angličtiny - (ne)oplatí sa to?

Príspevok v téme: Kurzy angličtiny - (ne)oplatí sa to?
ibed

Ahojte všetci! Moja otazka je či sa Vam oplatilo chodiť na nejaké kurzy . Pretože rada by som začala, navštevovať nejake ten kurz ale nie su najlacnejšie takže bolal by som Vám veľmi vdacna za vaše nazory či skusenosti. Naučili ste sa niečo? Oplatí sa to? Do akej školy ste chodili? Dorozmumiete sa? atd. Dakujem za Vaše Príspevky!

absolut

nedorozumiem sa, do jazykovky chodim x rokov.
je to tam len o chodeni, trochu o spolocenskom vyziti, ale pokroky minimalne. je nas tam vela, precitame, co je v ucebnici, ale nic si aktivne neosvojime a neprecvicime. :)
kebyze mam nejake peniaze, tak by som rada skusila sukromneho ucitela.
este sa da cez skype a zadara s cudzincami ale na to som si este netrufla.

Miska033

No s angličtinou je to podľa mňa veľmi individuálne. Kurzy sú fajn, ale každý ti povie,že najlepšie ako sa jazyk naučíš je vycestovať. No keď chceš poradiť fajn kurz, tak ja som pred rokom absolvovala v tejto jazykovej škole (thebridge.sk) a bola som spokojná :) no krátko na to som odcestovala do zahraničia a to mi dalo najviac.

JulkaN

Ja mám dobré skúsenosti s učením sa jazykov cez internet. Je to pohodlné, lebo sa môžeš učiť kedy chceš, v akýchkoľvek časoch. Osobne som prešiel celý kurz www.speakingfriends.com a bol som naozaj spokojný s výsledkami, ktoré som po pol roku mesiacoch dosiahol na testoch pre získanie certifikátu.

Mariee10233

Ak chcete jazykovú školu ktora vas fakt nieco nauci a este sa k vam spravaju nielen ze zaplacte si a mate to co dostanete, tak chodte sem www.bilingvi.sk

slnieckovaaa

Čo sa týka kurzov, najväčšiu nevýhodu vidím v tom, že treba platiť dopredu. Osobne som sa rozhodla pre súkromné doučovanie, takto aspoň viem, že ak mi vyučujúci nevyhovuje, pretože aj to sa môže stať, môžem ho vymeniť a nič nestratím a na druhej strane ak je dobrý, prispôsobuje ti hodiny namieru. A tiež keď som chorá, tak mu dám vedieť dopredu, že neprídem a neprepadnú mi tak financie za hodinu, na ktorej som nebola kvôli chorobe.

littlepony

Ahoj! Podľa mňa sa ti kvalitné kurzy určite oplatia. Skús si preštudovať ponuku a ak ti môžem odporučiť tak tieto [url=www.yourchoice.sk] jazykové kurzy Trnava[/url] som absolvovala už párkrát a vždy som bola veľmi spokojná!

sweater*

takto, samozrejme ze ti to nieco da, neviem na akej urovni si a ake ocakavas zlepsenie. tiez to nieje len o tom ist si tam posediet na 3 hodinky v tyzdni aj ked chapem ze pre pracujucich ludi, nebodaj este rodicov je aj to fuska, no aj chces nejake vacsie vysledky treba sa tomu aktivne venovat, poctivo si aj doma prechadzat co ste prebrali, jednoducho venovat sa, snazit sa co najviac zapajat aj na hodinach atd. tiez zalezi od ucitelky ale myslim ze tie co ucia na jazykovkach vzdy za nieco stoja, ale tie samozrejme musis brat v potaz ze je vas tam ja neviem 25, bolo by to ine keby si najdes kurz kde by bola mala skupinka alebo dokonca jednotlivec... zalezi to od vela faktorov ale v skratke, pokial t vezmes naozaj vazne urcite sa niekam posunies v tvojich jazykovych zdatnostiach :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kurzy angličtiny - (ne)oplatí sa to? - Fórum - ZDRAVIE.sk