Široká...

Príspevok v téme: Široká...
cheriee

v kategorii "sexuologia" mi nik neodpoveda. preto to skusim tu.

potrebujem zuzit posvu, vraj pomôzu kegelove cviky, ale u mna vysledok po tyzdni intenzivneho cvicenia nebol ziadny, skôr sa mi zdalo ze som dokonca menej citliva, ze ju mam ako gumenú...

ako mám vlastne cviciť a akú dlhú dobu potrvá, kým sa dostaví výsledok?

cheriee

ja viem, ze to myslis dobre a asi ozaj navstivim toho lekara a rovno nanho vyblafnem ze chcem zuzit... a po nejakej dotacii sa dostaneme aj k tomu, ako to zaplati poistovna...
ale moc v tom vyhru nevidim, dnes nemas ani zuby zadarmo, nieto este nejaku plastiku

Lulita

to som dala len ako príklad, ze ked chces ziskat operaciu, musis aj zaklamat, ja si myslim, ze toto by sa dalo poriesit aj cez poistovnu

cheriee

pri chôdzi mi to ozaj nevadi...

a poistovna hradi tak akurat inkontinencne problemy, ale tak sa vlastne v podstate riesi aj môj problem. ale tiez by lekar musel dostat dakych tych par stoveciek odo mna

Lulita

skusaj to stahovanie svalov, ale ono to fakt bude chciet dlhsiu dobu, viac mesiacov, popripade sa popýtaj, co by to stalo a ci to nemoze byt hradene poistovnou, mozed spomenut, ze ti to vadi pri chodzi a bla bla, co na to gynekolog

cheriee

Lulita, keby som na to mala peniaze, tak to operacne uz davno riesim. aspon by to bolo bez namahy a vysledok stoopercentny.

ale takto sa vraj tomu zákroku dá predíst...

Lulita

skus sa opýtat u gynekologa na operacne moznosti, ak je ten problem vazny

Magy - ty teda davas rady, neviem si predstavit, ze by analny sex nahradil normalny, o chvilu by rieisla problem s konecnikom, ty si predpokladam este analny sex vo svojom konecniku nezazil, inak by si toto nenavrhol

0vecka

2 cheriee mozno sa jedna o ine svaly ale kebyze posilujem napr biceps kazdy den tak po tyzdni s tou rukou ani nepohnem... to ze po tyzdni to mas slabsie este nic neznamena... mozno ani nemusis cvicit kazdy den .. nastuduj si to na nete ... kazdopadne za tyzden sa ten sval ani neda znicit ak nerobis nic brutalne