Široká...

Príspevok v téme: Široká...
cheriee

v kategorii "sexuologia" mi nik neodpoveda. preto to skusim tu.

potrebujem zuzit posvu, vraj pomôzu kegelove cviky, ale u mna vysledok po tyzdni intenzivneho cvicenia nebol ziadny, skôr sa mi zdalo ze som dokonca menej citliva, ze ju mam ako gumenú...

ako mám vlastne cviciť a akú dlhú dobu potrvá, kým sa dostaví výsledok?

cheriee

flegma, pri cikaní to viem, a aj na zaciatku, kym zacneme sexovat, som uplne normalna, ale mne sa to tak strasne uvolni, ze... jednoducho potrebujem to spevnit a tym zuzit

flegma

cheriee - skus si otestovat, ci mas to svalstvo ochabnute
ked pojdes najblizsie na zachod, skus niekolkokrat za sebou zastavit prud mocu

cheriee

z tohto pohladu to tusim aj mna len pobavi...

flegma, asi som ozaj cvicila prilis intenzivne, vela a casto... sustredila som sa len na to. asi tam z toho bola len svalovica "D . a nic viac.

Ovecka:
ja len ze po tyzdni to bolo horsie ako predtym...

0vecka

2 cheriee uz ti tu asi 10 ludi napisalo ze po tyzdni sa nezuzis... takze asi logicky po 8 dnoch tiez nie... podla mna mozes badat prve vysledky po 3 mesiacoch...

inak podla mna to moze pomoct moja babenka to stahuje instinktivne pred orgazmom a a vtedy je vzdy tak stiahnuta ze by som ho dnu uz nedostal... takze po spevneni to moze stahovat viac..

cheriee

tak teraz fakt neviem...

isto ste vy vsetci poculi o operacnom zuzovani. to viem aj ja.

ale vraj sa tymito cvikmi tomu dá predísť...
aj lekari to potvrdzuju. len ja asi neviem ako na to.

a... Magy... nechcem stale len napinat svaly. chcem nieco iné ako sustredit sa len na toto

flegma

cheriee - pobavilo ma to, ze po tyzdni by si uz chcela mat nejake vysledky... ako ked pubertiak napise, ze tyzden dviha cinky a nenarastli mu bicepsy

nepises, co bolo to intenzivne cvicenie, ale mozno si tie svaly tak unavila, ze si nic necitila

cvic tak 3 x do dna, ked si spomenies, tych 10 minut

a tiez si myslim, ze by ti viac pomohli vhodne polohy, napriklad vystrete nohy este nadovazok prekrizene v clenkoch

Magy

cheriee - nejako mi to nedava stale zmysel. to mi chces povedat, ze pri pohlavnom styku budes cely cas napinat posvove svaly? to si ten sex teda velmi neuzijes, ak namiesto uzivania si rozkose sa budes sustredit na napinanie tych spravnych svalov.
ak po troch porodoch mas porodne cesty "roztahane", tak nie som si isty, ci ti vobec nejake cviky pomozu.
navyse, je kopec alternativ, vratane analneho sexu. pri dodrzani hygieny a spravnej techniky je to casto lepsi styk ako vaginalny.

JahO_Odka

Ach, tak to je niečo iné :) Pôrodmi som si ešte neprešla, nemám do toho teda čo kafrať.
Ale trebars kamarátka je tiež širšia a vraj to s priateľom riešia análnymi kolíkmi. Na detajly som sa pochopiteľne nepýtala :D Ale skús si aj o tejto možnosti niečo nájsť na nete.

cheriee

na nete a vsade inde citam, ako sa tymto cvicenim da zuzit posva. lepsie povedane ovladat stiahnutie. u mna to neni genetika, ale asi to 3 pôrody