Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Páči sa mi iný..

Príspevok v téme: Páči sa mi iný..
lolinka

čo mam spravit ak mam priatela uz 3 roky,ktory ma lubi ale mne sa paci iny :( neviem co mam robit lebo uz ho nelubim ako na zaciatku a ked vidim toho \"druheho\" ide mi srdce vyskocit a kolena sa mi klepu. citim sa jak male dievca ktore nevie co ma robit. sama neviem co chcem a ci to s mojim ma este vyznam. ide to dolu vodou :(cim dalej tym viac sa hadame. a co sa tyka toho druheho..on nevie ze sa mi paci a aj ked som pri jednej prilezitosti vyuzila moznost bozkavala som sa snim! bolo to uzasne aj ked on ma tiez uz asi 2 roky priatelku. neviem ci to bolo z jeho vole alebo vole alkoholu. neviem co mam robit ale viem ze ked ho vidim idem sa zblaznit.

okoloiduciXY

podviedla si frajera a pokukávaš po druhom. prečo vodíš terajšieho za nos? aj vravíš že ho neľúbiš... myslím že by si v sebe mala nájsť kúsok charakteru a nechať ho nájsť si lepšiu.

james bond

a co cakas ze po 3 rokoch vam budu motyle v bachoroch poletovat? kazdy vztah pocase omrzi svojim sposobom, niekto zotrva iny sa rozbehne za novym objektom, ako to mas v plane asi ty, ani jedno rozhodnutie nie je zle, len to tvoje ach jaj pan uzasny prisiel, terajsi ma uz nebavi je trocha pojasene, hlavne to nenatahuj rok este s nim, ak sa planujes rozist

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Páči sa mi iný.. - Fórum - ZDRAVIE.sk