Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začala som sa pomočovať

Príspevok v téme: Začala som sa pomočovať
Lola125

Dobrý deň, mám 17 rokov a už asi tretíkrát sa mi stalo že som sa v noci pomočila. Neviem to naisto, pretože keď sa zobudím cítim len silný zápach moču na už suchých nohavičkách a pyžame. Ale dnes som sa v noci zobudila a boli vlhké a aj pyžama. Mohol by pot takto smrdieť? Tento problém som v detstve nemala. Prosím poradte čo mám robiť.

Agnes999

No keby si sa pomocila, zrejme by si sa na to zobudila a okrem toho do rana by to urcite nestihlo uschnut. Predsa pot a moc od seba rozoznas. Mocu byva daleko viac a len na urcitom mieste. V tvojom pripade pach mocu bude mat zrejme inu pricinu, napr. v nedostatocnej hygiene, nedostatocne castom prani si pyzama alebo tak.

LILIII

ak dobre citam ,tak ty si si nie ista ,ci sa pomocujes a ci to naaahodou nie je pot ??
a nemoze to byt nieco ako neuroza ? citala som jednu knihu o mladej babe ,ktora mala podobny problem ..... neviem ,skus si nieco na nete pohladat

ebi777777

nestalo sa ti niečo traumatické? nejaké sexuálne obťažovanie, alebo aj nejaké poníženie na verejnosti?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začala som sa pomočovať - Fórum - ZDRAVIE.sk