Make-up

Príspevok v téme: Make-up
Sabie

Ahoj. Potrebovala by som pomôcť. Mám už dlhší čas problém s pleťou. Mám veľké póry a vyrážky. Keď si nanesiem na pleť make-up tak to zakryje leže po 2-3 hodinách mám ten make-up vsiaknutý do pleti , ostávajú mi tam nepekné drolky( neviem ako to nazvať také šupinky podobne ako keď nanesiete puder)pleť je mastná v oblasti nosa a líc. Neviem čo mám robiť doma mám asi 6 make-upov ale žiadny nepomáha. Používam aj bázu (primer) pod make-up ale nič. Poradte mi niečo na to aby mi ten make-up nerobil taký "efekt" na tvári.
ďakujem.

Sabie

ahoj dakujem za rady. Mam doma 6 presne 6 make-upov 1.Rimmel MATCH PERFECTION 2. Rimmel LASTING FINISH 25 hour 3.Acnekolor light 4. Dermacol MAKE-UP COVER 5. Dermacol ACNECOVER 6.Balea young SOFT&CARE.. ani jeden make-up mi nevdržal na tvári viac ako 4 hodiny. neviem čo mam robit a pod make-up si dávam Ziaja cocoa butter, ale zdá sa mi že to vobec nehydratuje plet. Neviete nejaký fakt že make-up ktorý na pleti vydrží ? alebo nejaký krem ?

karkulkaa

Clarins-everlasting foundation...najlepší make up aký som doteraz mala a pod make up používam tento krém (len neviem či je ho dostať aj na Slovensku)www.boots.com

dezinfekcia

Ja uz v sucasnosti az tak mastnu plet nemam, ale pouzivam Satin Liquid tusim od Maybelline, ale je to plne silikonov. Mne vsak vyborne vyhovuje teraz v zime a mam krajsiu plet ako doteraz som kedy mala. Na hydrataciu pouzivam Biodermu Hydrabio legere a na zmatnenie mam osvedcene sebium pore refiner od biodermy