Make-up

Príspevok v téme: Make-up
Sabie

Ahoj. Potrebovala by som pomôcť. Mám už dlhší čas problém s pleťou. Mám veľké póry a vyrážky. Keď si nanesiem na pleť make-up tak to zakryje leže po 2-3 hodinách mám ten make-up vsiaknutý do pleti , ostávajú mi tam nepekné drolky( neviem ako to nazvať také šupinky podobne ako keď nanesiete puder)pleť je mastná v oblasti nosa a líc. Neviem čo mám robiť doma mám asi 6 make-upov ale žiadny nepomáha. Používam aj bázu (primer) pod make-up ale nič. Poradte mi niečo na to aby mi ten make-up nerobil taký "efekt" na tvári.
ďakujem.

orchidejka

dezinfekcie a nemohla by si povedat niektore konkretne znacky ktore tebe vyhovuju, aj napr ten zmatnujuci pripravok na T-zonu

judd

Ahoj
Aj ja mám problémy s akné tak používam make-up no nedá sa to úplne zakryť ale snažím sa ...Ja používam akne color to ani není make-up ale píšu že je to špeciálna pasta na liečenie akné takže ten "make-up" mi ani neškodí ... ale neviem ti poradiť s tvojím problémom každý ma iú pleť iný tip atď ...
PS:mám 14

orchidejka

sabie, podobny problem mam aj ja. neviem si vybrat vhodny makeup. tiez mam doma asi pat makeupov a ziadny normalny. mne ani tie 2-3hodiny nevydrzi. co s tym..

dezinfekcia

musis si kupit nejaky kvalitny make-up, neviem, ake mas doma, nenapisala si.
no a dat si pod make-up hydratacny krem cca 20 minut pred aplikaciou make-upu, nenanasat hned po kreme! na T-zonu nejaky zmatnujuci pripravok.