Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chýba mi aj ked viem že nemá to zmysel trošku povzbudenia, som nešťastná

Príspevok v téme: Chýba mi aj ked viem že nemá to zmysel trošku povzbudenia, som nešťastná
leusiiik

potrebovala by som povzbudit, som veľmi neštastná. V lete som sa spoznala s jedným chlapom, býval 50 km odomna, ja som nechcela vztah, pretože po lete som plánovala odiíst do zahraničia, aj sa tak stalo..... nakoniec som sa však donho zalúbila a boli sme snád najštastnejší pár. v živote nikto sa kumne tak pekne nesprával doslova ako k princeznej, takmer denne chodil zamnou, venoval sa mi maximálne, vo všetkom sme sa zhodli proste bolo nám úžasne. Ja som teraz v zahraničí kde plánujem ostat do novembra kvôli zlepšeniu nemčiny. Rozišla som sa s ním pretože som prišla na mnoho klamstiev, klamal ma o svojom veku, našla som v počítači fotky žien v spodnom prádle počas toho čo sme boli spolu, bývalú manželku zobral na dovolenku, ked som ja nemohla, samozrejme s tým, že ja som bola v tom že je tam iba s detmi Rozišla som sa s ním, ale chýba mi veľmi, dva roky som pred ním nemala nikoho a konečne prišla osoba s ktorou mi bolo úžasne a dalšie sklamanie v živote...Mám 27 rokov a už by som tak chcela riadny vztah, bez klamstva, ale úprimný, nechápem prečo to robil, lebo nikdy by som to nanho nepovedala, aj ked len na hodinku prišiel zamnou. Som tu tak sama chýbajú mi aj kamarátky, veľa sa narobím a nemôžem nanho zabudnút, lebo som s ním prežila naj chvíle v živote, ale viem že nemá zmysel mu prepáčit, nekontaktujem ho ale sa trápim... viem čas to vylieči, ale už nechcem byt sama, bola som dost a fakt neviem komu verit a ako, lebo pri nom som nemala žiaden dôvod mu nedôverovat, maximálne sa mi venoval, vo všetkom chcel aby som s ním bola v kuse.... len potrebujem nejak povzbudit, lebo tej samoty sa zbláznim, ani s kamarátkami neviem ist von nakoľko som odcestovaná. Dakujem

wowo1

hickas si klamstvo, spominaj ako ta klamal ako ta podvadzal ,ako si pre neho bola len na sex.
To robi ta samota..ze si ho fantazirujes v hlave,,,si normalna?.ze myslis na debilov...zbav sa samoty a zbavis sa aj jeho. V tom zahranici nikto neni ?? v zahranici si nevies najst nikoho??????od nudy a samoty clovek si zidealizuje aj hovno,,s prepacenim

kacenkaaa

aj ja som v lete spoznala cloveka, s ktorym mi bolo najlepsie na svete. kazdy mi moju rozpravku zavidel. brala som ho ako lasku svojho zivota, ale nic z toho, co mi povedal, uz nie je pravda. horsieho suknickara a farizeja nepoznam. rozchod je cerstvy a boli to, ale su ludia, za kt. sa neoplati smutit!!! a toto si cely cas vtlkam do hlavy. chlap, kt. popisujes, za vela nestoji. aj ja mam 27 rokov a velmi tuzim po laske. posledny vztah mi urobil bordel v hlave, nik ma tak neranil a bojim sa este niekomu verit. nesed doma, chod medzi ludi, zamestnaj si mysel, lebo sa tyras a takto sa z toho skoro nedostanes. o toto sa snazim aj ja - dostat ho z hlavy cim skor. drzim palceky :)

jumbák

Ak ti to pomôže, tak aj ja som v lete našiel lásku...a sklamal som sa v nej. Taktiež viem s istotou povedať, že to s ňou bolo naj obdobie v mojom živote...je to skutočne tak. Hoci príčiny nášho rozchodu boli iné, ako tie tvoje s ním, uvedomil som si, že to bolo nádherné a navždy na to budem v dobrom spomínať, no keď sa na to spätne pozriem, uvedomím si, že by to z toho dôvodu, kvôli ktorému to krachlo, taktiež bohvieako nevydržalo. Ostanú krásne spomienky, ale treba sa pohnúť ďalej. Nájdi si nových priateľov, choď medzi ľudí...neutápaj sa v tom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chýba mi aj ked viem že nemá to zmysel trošku povzbudenia, som nešťastná - Fórum - ZDRAVIE.sk