Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám šancu ?

Príspevok v téme: Mám šancu ?
Lily_01

Ahojte, ja mám taký problém že som spoznala nového chalana. Na fb si píšeme už skoro 2 mesiace a už sme sa aj 2 krát stretli. Prvé stretnutie bolo vlastne o tom že sme sa mali spoznať, ja som sa do neho strašne zaľúbila proste je pre mňa dokonalý :) A to druhé stretnutie bolo predvčerom... bol to môj naj romantickejší deň. :D Najprv sme bol s mojimi kamarátmi a potom sme sa išli prejsť len my dvaja, keď ma aj pobozkal :) bolo to krásne a od toho bozku sme sa bozkávali celý večer :) Ja som mu povedala že ho ľúbim a on že aj on mňa.. :) No lenže ja som sa ho potom spýtala že prečo sa ma potom nespýta či chcem s ním chodiť, povedal mi presne toto ,, vieš, nie si jediná ktorá mi pomotala hlavu, je mi to ľúto ale mala by si vedieť pravdu, preto som ti to povedal,, Len tá baba má 23 rokov (on má 20) a má frajera. Potom si začal nadávať že je debil a že sa nemá rád za to že je taký nerozhodný a že sa nevie rozhodnúť medzi mnou a ňou... Ako by som sa mala teraz ku nemu správať napríklad keď si budeme písať alebo keď sa stretneme osobne ?? .. prosím poraďte mi.. strašne ho ľúbim. :/

Vara

2x ste sa videli a už sa lúbite? Prepáč, ale príde mi to ako u 13 ročných detí. Pochybujem, že ťa ľúbi, ked to tvrdí aj o druhej. Nechápem dokedy si ľudia budú skutočnú lásku zamienať s tým, ked sú do niekoho len pobláznení.

Agnes999

Ano, je to detinske. Ale ked uz sa vyjadril tak, ze druha mu pomotala hlavu a chce ju, ale ani s tebou mu nevadia stretnutia a zrejme z toho ocakava sex, ja by som to nejak riesila. Rozhodne by som sa do takehoto vztahu nevrhala, lebo budes este viac sklamana a zlomena ako si. Stretli ste sa len 2x, nemozes ho skutocne lubit, tak zid z kratsej cesty a najdi si niekoho, kto bude chciet len teba a nebude pomotany z nejakej inej.

Sejla

dva krát ste sa stretli a už sa ľúbite? :D:D:D:D kolko máte rokov, 13? A wau, takto sa rodí vzťah "chceš so mnou chodiť?" ach jo, mala som asi 10 keď sa ma to opýtal kamoš, odvtedy som nič také nepočula od chlapa :D

milli11

Ja som kedysi nasla tento citat. Myslim, ze to hovori za vela.

Dievca hovori chlapcovi:

"Ak sa budes rozhodovat medzi mnou a inou, vyber si ju. Lebo ak by si naozaj miloval mna, ziadna ina by nebola."

LILIII

jeeeeejdane aj ja si pisem s jednym ..... a mam 23 ..... a takties sa snazi ma motat recickami :DD ...... a este napis odkial je ten chalan ...... kks ,zeby som ho poznala ?
ved mas hlavu nedaj sa oblbovat ja sa naaahodou dobre zabavkam ;)

Leela333

Chlapec je šikovný, takto sa budete stretávať aj ďalej (lebo veď sa "ľúbite") a napriek tomu to bude všetko nezáväzné. Mrzí ma to, ale naletela si mu. Chlapec, ktorý má pomotanú hlavú inou ťa predsa nemôže ľúbiť. Alebo takto: chlapec, ktorý tvrdí, že ťa ľúbi by predsa logicky chcel s tebou aj vzťah a nevšímal si iné. Alebo ešte takto: videli ste sa dvakrát a zvyšné dva mesiace si len píšete na fb. Ako sa môžete skutočne ľúbiť? Veď sa takmer nepoznáte, ver mi, že hoci si myslíš, že o ňom vieš všetko, sú veci, ktoré sa nedajú zistiť inak ako stráviť s tým človekom spoločný čas. Osobne. Takže jedine čo na ňom môžeš ľúbiť je len tvoja skreslená predstava o ňom.

Ako sa k nemu správať? Dať mu jasne najavo - buď ty, alebo ona. Že ty čakať večne nebudeš. Ak mu za to stojíš, tak je jasné, čo si vyberie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.