Skúsenosti so skúškami

Príspevok v téme: Skúsenosti so skúškami
student7

Ahojte! Mám takú zlú skúsenosť na ktorú neviem zabudnúť. Z istej skúšky som bola poslaná s E-čkom pretože skúšajúca nemala svoj deň. Vôbec bolo to neférové. Neprihliadala ani na moje priebežné výsledky a to som bola riadne namakaná. Mrzí ma to veľmi. Chcem sa opýtať či to výrazne ovplyvní pohovor do zamestnania?

ka3na

nad taketo veci sa treba na vyske povzniest, lebo mnohokrat to nie je o vedomostiach, ale skor o stasti ci uz na test, otazku alebo skusajuceho :) vysoka neni fer absolutne :D skor ty najvacsi hlupaci maju najviac stastia :D

magistra07

Absolutne sa tým netráp...to, či ti dal nejaký zakomplexovaný učiteľ E alebo A je pre tvoj život tak dôležitý ako pre mňa televízia, čiže 0 ;-)...hlavu hore, zabudni na to...znamky vacinou nehovoria o kvalite cloveka...

olivienka

neovplyvní to nič, jedine tak to štipendium alebo červený diplom, ak si si na niečo také brúsila zuby. ale ak ťa to tak trápi, prečo si to nejdeš opraviť? na to máš nárok, odmietnuť známku a ísť znova

Filipova

Ja mam podobnu skusenost z piatka minuly tyzden.. a bola som z toho mimo cely den a som uplne demotivovana ucit sa na ostatne skusky.. A to som mala dovtedy same Acka..

ale co uz.. musime byt silne a zivot ide dalej a nestoji na znamkach..

Vela stastia :)

mima.0

jasné že to nič neovplyvní, veď na známky sa nikto nikdy nebude pýtať. Hlavne že máš známku, je to úplne jedno že akú pokiaľ ti nejde o prospechové štipko.

daisy31

Prosím ťa,tým sa absolútne netráp.Keď budeš mať diplom v ruke nikoho nebude zaújmať aké si mala známky.Nesmieš si to tak brať,takáto situácia sa ti môže stať ešte X krát v priebehu štúdia.