Myslí to so mnou vážne?

Príspevok v téme: Myslí to so mnou vážne?
Aprílka

Ahojte, mám taký problém. Našla som si priateľa (JA-23r.,ON-29). Sme spolu niečo cez tri mesiace, je mi s ním dobre, vie ma rozosmiať, vie ma pochopiť. Zobrala som ho domov predstaviť, zoznámila som ho s mojími kamarátmi, kamarátkami. Ukázala som mu teda môj život, moje všetko, záľuby atď. On ma zatiaľ vôbec nezobral ani medzi jeho kamarátov a nieto ešte k jeho rodičom. Jeho rodičia dokonca ani len netušia, že má frajerku. Vždy mi len povie, že u ních doma je to zložité.. Keď som sa ho spýtala,prečo o mne nikto nič nevie povedal mi, že nikoho nič do nášho vzťahu. Jeho kamaráti začínajú niečo tušiť, ale keď sa ho spýtajú či má frajerku povie, že nemá. S kamarátmi už nechodí ani von, radšej ide so mnou. Ako to mám brať? Myslí to so mnou vážne? Mám také zmiešané pocity z toho, že ma tak tají...

wildwind

nema popri tebe inu? myslim taku s ktorou je dlhsi cas, ktoru poznaju vsetci jeho kamarati, aj rodina a preto ta im nemoze len tak predstavit ako inou....a keby to tak aj nebolo, urcite nieco taji, toto nieje v poriadku. takze vytlc zo z neho, pohroz mu, ze sa ti toto nepaci, a ze nevies vlastne na com si..narovinu sa ho spytaj si ma nejaku inu zenu a ty si iba zabavka