Vsetko bolo dobre, z nicoho nic sa prestal ozyvat a ja neviem preco

Príspevok v téme: Vsetko bolo dobre, z nicoho nic sa prestal ozyvat a ja neviem preco
sklamana12

Pred 1 a pol rokom som spoznala jedneho chalana. Chodili sme spolu von, skoro kazdy den sme boli spolu. Aj sa mi po par mesiacoch priznal, ze sa do mna zamiloval a bude o mna bojovat. Ja som s nim chcela ostat kamaratka a on to vedel. Naposledy sme sa stretli pred 5 mesiacmi. Boli sme zase vonku, vsetko bolo dobre, ale zrazu sa mi prestal ozyvat. Ani mi nepovedal preco. Napisala som mu v novembri na internet, co sa mu stalo, ci sa na mna hneva, napisal mi o 10 dni ze nie nema dovod sa na mna hnevat. Ale dovod, preco to so mnou zrazu skoncil, mi nenapisal. Na nete nebol uz 3 di. Poradte mi, co mam robit. Mam mu napisat sms, preco to so mnou skoncil, ked dobre vedel, ze ako kamarata som ho nechcela stratit.

kacenkaaa

zda sa to byt jasne, dala si mu najavo, ze nemas o nic vazne zaujem, on to tak aj vzal a poobzeral sa inde. je to z jeho strany pochopitelne. teraz ma pravdepodobne iny objekt zaujmu a venuje sa mu, teda jej :). ak je chlap zalubeny, nebude stracat cas s kamoskami, ale bude travit cas so svojou laskou...