Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudne sa pri boxe ?

Príspevok v téme: Chudne sa pri boxe ?
Dominika852

Dobry den, mam 16 rokov a chcela by som sa spytat či ma niekto skusenosti s boxom, thai boxom alebo kick boxom. Chcela by som sa zacat venovat takemuto druhu športu a mam trocha nadvahu a chcela by som schudnut ale jedna moja kamaratka mi povedala ze pri takychto športoch si vytvoriš svaly ale neschudnes a ona mala trocha nadvahu a ked sa jej este vytvarovali svaly vyzerala ako keby pribrala a potom sa jej to velmi tazko chudlo. Mne sa to ale moc nezda ze by sa pri tom nechudlo. Prosim mate skusenosti s chudnutim pri tomto druhu športu ? Dakujem za odpovede.

Iba Katka

No, ono sa chudne z tukov, nie zo svalov. Najprv spáliš tuk a potom sa vytvoria svaly. Ako píše daniela, výdaj energie bude vysoký, takže celkom rýchlo sa zbavíš toho tuku. Lenže čo sa týka tých svalov. Tiež som mala spolužiačku, čo sa venovala kickboxu a mala po tom širšie ramená ako baby, ktoré sa tomu športu (alebo žiadnému) nevenovali. Čiže spolužiačka má pravdu, môže to vyzerať, že si o čosi širšia v niektorých partiách, ale je to oveľa zdravšie, ako nadváha.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudne sa pri boxe ? - Fórum - ZDRAVIE.sk