Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked žena nechce dieťa ...

lydka14

kazda zena je ina takze je urcite normalne ze jedna chce deti a druha nie :) a ani existuju take moja kamaratka tiez nema deti a ani nechce ziadne mat

lLily

mne pridu podozrive skor take, ktore po detoch chorobne tuzia, aj ked ich nemaju mat s kym, respektive je im jedno s kym ich mat budu.

Adrika 2204

Deti sa vás na starobu vyserú, odídu do iného mesta štátu a čau, nebudú sa starať, a taktiež robiť deti, že mi budú na starobu slúžiť, to mám rodiť sluhov, ktorí sa na mňa vyserú,

Rainboww

Ani ja nechcem decka strasne mi vadia nemam nato nervy... kto chce nech ma ale ja teda rozhodne nechcem... nemam k tomu vztah

scotland1

Ani ja deti nechcem a som s tym zmierena. A to ze v starobe sa o vas nepostara nikto je tiez pekna blbost.. poznam kopu starych ludi co maju vela deti a nikto z nich im nepride na pomoc ...

Liliane

Zi a nechaj zit! Ked sa niekto rozhodne nemat deti, je to jeho osobna vec! Ostatne, na co by mal rozsievat svoje geny dalej, co je niekto specialny, nejaky Einstein? Ci na co deti, aby sa mal kto o mna postarat ked budem stary - ako to casto pocujem? Sebecki ludia! Priviest deti do tohto hnusneho sveta, kde ich caka co? Ja zasa nedokazem pochopit nezodpovednych ludi, ktori ledva skoncia skolu a uz robia deti ako na beziacom pase, nech mi ktosi vysvetli co maju taki v hlave?

Adrika 2204

no2 človek bez detí je statená existenicia? ja mám zdrav. problémy, ktoré by sa mi po pôrode len zhoršili, nepýtajte sa ma idiotskú otázku od kiaľ viem, mno asi som sa o tom bavila aj s lekármi. pre mňa by bola stratená existencia zhoršenie zdravotného stavu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked žena nechce dieťa ... - Fórum - ZDRAVIE.sk