Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked žena nechce dieťa ...

Agnes999

nemajte obavy, zeby kvoli tym par zenam, co nechcu nikdy mat deti ludstvo vymrelo. stale je dost takych, co maju deti, poniektore ich maju dost vela. nasa planeta je uz davno preludnena, ludi stale pribuda. tych par zien, co sa rozhodnu radsej pre karieru, alebo sa na to proste necitia urcite nesposobi vyhynutie ludstva!

som:D

Leela333

Aj ja som mala sny s tehotenstvom ... Keď prišlo spoznávanie s mužom tak sa mi zobrazilo ,že som v svadobných šatách tehotná a plakala som ... fujha ..

som :D

Ahojte :-))) Chcem sa opýtať podviazať vaječníky sa dá aj ak má žena do 30 tky ??? :-))) Som rada, že nie som jediná ktorá po nich netúži ...

celeron

keď ostanem tehotná, potrat to istí -riadne mrazivé slová. Život nie je len o užívaní, ak niekto to tak berie, budiš, ale prečo by malo za to užívanie pykať nevinné dieťa. Keby sa tak istili naše mamy, nikto z nás by tu nebol.

M 25

doubledog, kludne :D ale vyhrala by som :D keby som aj ostala tehotná, potrat to istí :D takže výhra by bola istá :D

Matka872

Ked dieta clovek mat nechce tak sa to da.Ja napriklad nechapem ako sa to moze niekomu ,,stat,,
Ved je vela sposobov proti otehotneniu.Ja som s priatelom 10 rokov,mame 26 a 31,je nam dobre,ideme si kde a kedy chceme.V sexe nam to skvele klape.On pocka kym sa ja urobim,vzdy, no a potom ja spravim jeho.Nemame problem.Vela ludi nam hovori:vy co mate byt,auto garaz,ste aj financne na tom dobre dieta nechcete?
Mozno niekedy,ale momentalne sa necitim na decko :-)))Este je vela kutov sveta ktore chceme vidiet :)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked žena nechce dieťa ... - Fórum - ZDRAVIE.sk