Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

Lulita

kojenie dost boli, teda zaciatky, my sme trpeli na izbe sme vsetky nadavali, ze do pi... :)) a zatinali zuby, realita...ziadne blazene usmevy z reklam, ktore predostieraju buducim matkam a matky maju akurat potom depky, ze sa necitia ako tie modelky s pozicanymi deckami v telke

Lulita

mima - nemusis, len to nikomu nevrav, lebo zacnu na teba vrieskat :)) niektore kojacie maniacky pokial nemaju odkojene aspon 2 roky su mimo

M 25

mima , ja sa do teba nepustím :D

neviem, to kojenie som nejako nepreberala .. ale nie je mi to príjemné, ani ked mi ich, ehm, cucká priatel :D nie to ešte dieťa :D

mima.0

keby som chcela nááhodou dieťa tak tiež iba cisárskym. a kojiť by ma nedonútil nikto nikdy asi aj keď je to sebecké a niekto sa tu do mňa možno pustí, no príde mi to nechutné.

M 25

ja som videla raz video pôrodu, dva krát mi ho detailne popísali kamarátky, tak to mi stačilo!
vtedy som bola toho názoru, že keby chcem, tak isto cisársky ..

Lulita

tak chlapi to maju lahsie, staci im sa rozhodnut :D a uz postavu, bolesti, komplikacie nemusia riesit, nemusia kojit (mne to bolo strasne neprijemne) nemusia chudnut po porode, neriesia strie, nastrihy bolave tam dole, sitie atd. atd. takze sa necudujem nejakej, ze nechce