Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

Lulita

beskyd - obavam sa, ze s tvojimi divnymi nazormi nikdy nenajdes normalnu zenu, takze hladaj urcite v druhej skupine

beskyd

dufam ze take existuju.. bolo by az desive uvedomit si, ze 100% zenskej populacie su vlastne len bioroboty naprogramovane na plodenie deciek za kazdu cenu..

Lulita

aj mne liezli na nervy, ked som pocula decko revat ma to vytacalo, rozmyslala som naco si zeny dobrovolne komplikuju zivot a potom som sa brutalne zamilovala a uz chcela a moje dieta milujem najviac na svete, niekedy ma napadne myslienka, ze by som bola strasne nestastna bez neho keby som ho nemala, akokeby mi nieco chybalo, ale dodnes nie som paf s cudzich deti, ale moj vztah sa k detom zmenil, uz mi nevadia

daisy31

M 25, chápem ťa, ja tiež nie som úplne stotožnená s tým,že jedného dňa by som mala byť matkou,neviem či je to strach alebo jednoducho absencia "materínskeho citu",deti mám rada,nevadia mi,ale viem si predstaviť život aj bez detí, nie som namäko keď vidím malé bábo...uvidím, mám 24 rokov tak možno sa to časom zmení, každopádne nemienim na svojom postoji nič meniť pokiaľ to nebudem cítiť inak,len preto,že mať deti je normálne ,od ženy sa to očakáva a ja som tá čudná.....

M 25

daisy , pekne napísané, keby to každý tak bral .. proste, som žena, mám byť matka! takto to väčšina vidí ..

daisy31

určite také ženy existujú a dôvody môže mať rôzne...pokiaľ žena cíti,že deti nechce,nedokáže ich vychovať, tak je podľa mňa aj zodpovedné ich nemať...myslím si,že vychovať z dieťaťa slušného človeka a dať mu do života všetko to najlepšie zo seba je veľké umenie a nedokáže to každý človek....jednoducho nie každá žena musí byť rodinný typ a neznamená to,že musí byť horší človek....mať dieťa len pre to,že to spoločnosť vyžaduje a strach z toho, že ak chceš žiť inak ako väčšina tak ťa odsúdia je hlúposť.....

kacenkaaa

ja som decka nikdy extra nechcela, ale pri poslednom priatelovi som bola zalubena tak velmi, ze som si vedela predstavit byt mamou. frajer je prec a s nim aj moje pocity... mozno spravne pocity prichadzaju so spravnymi ludmi (aj ked on bol vsetko, len nie spravny partner :( )...

mima.0

ale podľa mňa to nie je sebecké, ženy nie sú len na to aby rodili. je to každého vec si myslím a keď dieťa nechcem tak ho mať nebudem a nech si o mne hovoria iní čo len chcú. Ale potrebujem mať iné veci ma naplňajú, aby moj život nebol prázdny. :) podľa mňa som skôr karierny typ ako do rodiny.

M 25

budem mať 28 .. a prídem si už aj tak na dieťa stará :D
ked som bola mladšia, deti som chcela, aj dvojičky :D ale čím som staršia, tým sa mi tie materinské city akosi stratili. vôbec nemám k deťom vzťah .

a už vela ludí ma preto odsúdilo
???

nie je to osobná vec každej ženy?? je niekde v zákone napísané, že každá žena musí mať dieťa, lebo ked ho nemá, je psychicky narušená??