Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked žena nechce dieťa ...

celeron

keď ostanem tehotná, potrat to istí -riadne mrazivé slová. Život nie je len o užívaní, ak niekto to tak berie, budiš, ale prečo by malo za to užívanie pykať nevinné dieťa. Keby sa tak istili naše mamy, nikto z nás by tu nebol.

M 25

doubledog, kludne :D ale vyhrala by som :D keby som aj ostala tehotná, potrat to istí :D takže výhra by bola istá :D

Matka872

Ked dieta clovek mat nechce tak sa to da.Ja napriklad nechapem ako sa to moze niekomu ,,stat,,
Ved je vela sposobov proti otehotneniu.Ja som s priatelom 10 rokov,mame 26 a 31,je nam dobre,ideme si kde a kedy chceme.V sexe nam to skvele klape.On pocka kym sa ja urobim,vzdy, no a potom ja spravim jeho.Nemame problem.Vela ludi nam hovori:vy co mate byt,auto garaz,ste aj financne na tom dobre dieta nechcete?
Mozno niekedy,ale momentalne sa necitim na decko :-)))Este je vela kutov sveta ktore chceme vidiet :)))

M 25

doubledog, to asi ťažko :D v snári sa to nepíše ;)) nenastrašíš ma.. kedže to ja ani nedovolím ..

leela, mna to aj tešilo .. dnes sa mi tiež snívalo :D ale nosila som bábo pre kamošku a cítila som ako kope a tak a nakoniec ho aj porodila :D

Leela333

M 25, aj ja som pár takých snov mala. A nikdy som v tom sne nepociťovala z toho radosť, skôr som bola z toho zničená, že som si viac nedávala pozor :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked žena nechce dieťa ... - Fórum - ZDRAVIE.sk