Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked žena nechce dieťa ...

M 25

bevas, keby si si tú diskusiu prečítala, poznala by si všetky dôvody, prečo deti mať nechcem, nechceme.. ako aj práve ten dôvod založenia tejto témy .. určite nie na svoju obhajobu :D

bevas

nie, mna nesklames, mne je jedno ci ma dalsia maternica dieta v sebe alebo nie. slnko vyjde aj tak.
ja iba konstatujem, ze z osobnych skusenosti, zeny, ktore deti vazne nechcu, nevyhladavaju take debaty, nieto aby ich este zakladali. celu diskusiu luskat nejdem, presla som len dve strany na ktorých sa bud niekto obhajuje stale (akoby kazdy protinazor bol utok), nadáva na ich vreskot alebo vysmieva zenam,ktore maju moc radi deti.
ja hovorim uz teraz (28r) ze nechcem deti. ale to hovorila aj moja teta, ktora v 43r zmenila zrazu nazor. kto mi zaruci, ze co tvrdim teraz bude pravda aj o 10 rokov? bola by som rada, keby je to jedna z vas

Blondula

ale co si :D otvorila som nejaku temu co bola najnovsia na pravej strane a az potom pozeram,ze je to z roka 08 :D

Blondula

bevas... sak to je cerstva tema....dnes som pisala do temy otvorenej z roku 2008 :D sak pisatel tej temy ma uz hadam aj 10 partnera :D alebo pisatelka ?? ....

M 25

:D áno, sama sem píšem monology :D preto je to tu také najdiskutovanejšie :D hahaha
keby si si prečítal/a celú diskusiu, kde písali aj ostatní, nie len ja :D , tak by si pochopil/a, o čom to celé je .. a prečo to bolo založené ;)

bevas

no ja neviem M25 ci su ti az tak u riti. zalozila si diskusiu 28.1., je polka februara a stale je aktivna - ma uz 5 stran...takze az tak lahostajne su ti neni podla mna.

M 25

Leela, ti poviem .. už od prveho ultrazvuku nás tam zahrnujú foto svojich detí.. presne, prvý krok, prvý zub, prvý vypadnutý zub...
a už zrazu nie je ona, už je "my" ..
z môjho pohladu je to aj smutné, akoby stratila svoju identitu, osobnosť..

ale z pohladu mamičiek, je "len" mamička..
ako proti nim nemám nič, obdivujem niektoré, že vôbec deti majú

Leela333

Nič v zlom, lebo viem, že sú tu aj ženy, čo majú deti ;) Nemám v úmysle ich nejak uraziť. Skôr som si spomenula na jeden článok o mimibazáre, ale to bol už extrém...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked žena nechce dieťa ... - Fórum - ZDRAVIE.sk